08. 06. QT Kadaň Info Přihlášení Přihlásit
29. 06. QT Soběsuky (u Kroměříže) Info
27. 07. QT Pardubice Info Přihlášení Přihlásit
5. kvalifikační turnaj, Hradec Králové, 2023

Kvalifikace na mistrovství republiky 2023

Do kvalifikace se započítává 6 nejlepších umístění na turnaji. Za pořádání turnaje se udělují kompenzační body, které se spočtou jako průměr z ostatních výsledků. Vítěz předchozího mistrovství se automaticky kvalifikuje i na MR 2023.

Zobrazit pořadí
PořJménoBodyqt1qt2qt3qt4qt5Kompenzační body
1Martin Prokop
2Ladislav Halouzka
3Tereza Juchelková
4Aleš Juchelka
5Len H. Böhmová
6Martin Vacek
7Dagmar Mannheimová
8Jolana Kajzarová
9David Shánělec
10Dana Pokorná
11Martina Iliasová
12Marián Viochna
13Eva Baďurová
14Lenka Paličková
15Tomáš Rodr2002636555033
16Vojtěch Vacek156366224646
17Pavel Vojáček1504628331330
18Petr Landa13513175055
19Alena Jankovcová10542346113
20Břetislav Basta1047363922
21Filip Sázavský104133655
22Radek Mannheim104332020247
23Kateřina Rusá10255151517
24Jiří Kamín991524143016
25Zbyněk Burda97.5842161219.5
26Jana Vágnerová96.10244230
27Jana Vacková951722261911
28Martin Sobala945539
29Martin Hrubý93205131639
30Milena Filipová83461819
31Michal Sikora835033
32Luboš Vencl785028
33Dagmar Rusá77301136
34Jan Votava723042
35Vít Sázavský6758122220
36Jaromír Buksa66241428
37Roman Čejka64.514915026
38Mirka Zaisová592819318
39Martin Daněk54181917
40Sebastián Sázavský53.139014
41František Růžička5342110
42Ivo Hradský5050
43Pavel Palička471928
44Věra Majtánová4722169
45Jindra Buksová462620
46Pavel Podbrdský441826
47Hana Závišková44117188
48Alexandra Willerthová43.53904
49Josef Nerodil391045515
50Pavel Chaloupka3333
51Michal Přikryl3030
52Jan Kovařík291910
53Markéta Gutmanová28.34024
54Radana Williamsová25.316081
55Aleš Horák23.800914
56Raul Kačírek23.392012
57Daniel Turek20.400686
58Jiřina Fišerová19127
59Karel Sikora1717
60Viktor Hagenhofer15132
61Marcela Havelková12.1120
62Jiří Kracík11.630440
63Marie Worková1111
64Niki Zgafasová1010
65Martin Worek1010
66Petr Kuča7.970000
67Jan Řepka66
68Iveta Vondrátová66
69Jaromír Haupt5.205
70Aleš Kika3.2210
71Dana Fialová33
72Zuzana Skálová22
73Jana Zachová22
74Jana Brečková1.110
75Adéla Svítková0.70000
76Gabriela Gugová0.700
77Hana Kawiková0.700000.1
78Jana Hrušková0.20
79Michaela Marečková0.20
80Alena Fiedlerová0.200
81Petra Špotáková0.200
82Jaroslav Biolek0.20
83Petra Miartušová0.10
84Zuzana Pospíšilová0.10
85Marcela Steiglová0.10

Jak se kvalifikace počítá najdete v pravidlech kvalifikace