Poslední turnaj:

08. 10. QT Soběsuky (u Kroměříže) Info
22. 10. QT Praha Info
05. 11. MR Praha Info

Kvalifikace na mistrovství republiky 2022

Do kvalifikace se započítává 6 nejlepších umístění na turnaji. Za pořádání turnaje se udělují kompenzační body, které se spočtou jako průměr z ostatních výsledků. Vítěz předchozího mistrovství se automaticky kvalifikuje i na MR 2022.

Zobrazit pořadí
PořJménoBodyqt1qt2qt3qt4qt5qt6qt7Kompenzační body
1Vladimír Kaňovský
2Martin Kuča
3Jana Hrušková
4Dana Němečková
5Vojta Vacek22746332842144236
6Tomáš Rodr224223936551755
7Jiří Kamín2135517308363639
8Břetislav Basta205283939245520
9Pavel Vojáček194422016165050
10Jana Vacková18526123320303046
11Martin Hrubý1773936181946190
12Radek Mannheim17014424674615
13Alena Jankovcová13820152614331628
14Martin Sobala131505526
15Zbyněk Burda127102817242226
16Jaromír Buksa1271550755
17Luboš Vencl12442301933
18Pavel Podbrdský121553630
19Jana Vágnerová11791133262018
20Martina Iliasová11326225015
21Alexandra Willerthová112131250289
22Petr Landa10516501128
23Milena Filipová1041916203316
24Filip Sázavský10024153922
25Vít Sázavský92722143019
26František Růžička841824210624
27Radana Williamsová8316192412102
28Jan Votava83192242
29Marek Holba823646
30Martin Daněk80201842
31Pavel Chaloupka71302813
32Aleš Horák66103917
33Dagmar Rusá63331812
34Martin Worek604614
35Raul Kačírek4626911
36Josef Nerodil44.314840117
37Hana Závišková41611186
38Pavel Palička3917139
39Jiří Kracík37279181
40Karel Sikora33924
41Jindra Buksová26422
42Markéta Gutmanová25178
43Jana Novotná2461143
44Mirka Zaisová241158
45Petr Kuča22.980554.6
46Daniel Turek22.35900070
47Jolana Kajzarová20812
48Zuzana Skálová18315
49Viktor Hagenhofer17.6010034
50Marián Viochna1717
51Sebastián Sázavský16313
52Lenka Paličková1515
53Filip Vojáček1414
54Jaromír Haupt1313
55Iveta Vondrátová1313
56Marie Worková1313
57Ondřej Janovič1212
58Zuzana Pospíšilová1212
59Adéla Svítková11100180
60Jana Pečenková1010
61Aleš Juchelka1010
62Petra Špotáková9.501035
63Len H. Böhmová9.37020
64Jiřina Fišerová66
65Tereza Juchelková66
66Dana Fialová55
67Dagmar Mannheimová4.204
68Marcela Havelková44
69Jan Vacek33
70Alena Fiedlerová22
71Gabriela Gugová1.700100
72Hana Kawiková0.80000
73Aleš Kika0.30
74Marta Hradecká0.30
75Petra Miartušová0.30
76Jaroslav Biolek0.10
77Marcela Steiglová0.10

Jak se kvalifikace počítá najdete v pravidlech kvalifikace