27. 04. T Třinec Info
18. 05. QT Hradec Králové Info
19. 05. LIGA Hradec Králové Info
6. kvalifikační turnaj, Třinec, 2022

Kvalifikace na mistrovství republiky 2022

Do kvalifikace se započítává 6 nejlepších umístění na turnaji. Za pořádání turnaje se udělují kompenzační body, které se spočtou jako průměr z ostatních výsledků. Vítěz předchozího mistrovství se automaticky kvalifikuje i na MR 2022.

Zobrazit pořadí
PořJménoBodyqt1qt2qt3qt4qt5qt6Kompenzační body
1Hana Kučová
2Michal Sikora
3Dana Němečková
4Aleš Kika
5Filip Vojáček
6Zuzana Pospíšilová
7Vladimír Kaňovský
8Martin Kuča
9Jana Hrušková
10Jaromír Haupt
11Jana Pečenková
12Petra Miartušová
13Vojtěch Vacek205463328421442
14Břetislav Basta1852839392455
15Jiří Kamín18255173083636
16Martin Hrubý177393618194619
17Tomáš Rodr1692239365517
18Radek Mannheim155144246746
19Jana Vacková151261233203030
20Pavel Vojáček1444220161650
21Martin Sobala131505526
22Jaromír Buksa1271550755
23Alena Jankovcová124201526143316
24Martina Iliasová11326225015
25Petr Landa10516501128
26Alexandra Willerthová10313125028
27Zbyněk Burda1011028172422
28Jana Vágnerová99911332620
29Pavel Podbrdský915536
30Luboš Vencl91423019
31Milena Filipová8819162033
32Marek Holba823646
33Radana Williamsová811619241210
34Martin Daněk80201842
35Filip Sázavský78241539
36Vít Sázavský737221430
37Pavel Chaloupka71302813
38Dagmar Rusá63331812
39František Růžička6018242106
40Martin Worek604614
41Aleš Horák491039
42Jan Votava411922
43Pavel Palička3917139
44Josef Nerodil37.31484011
45Jiří Kracík3627918
46Raul Kačírek35269
47Hana Závišková3561118
48Karel Sikora33924
49Jindra Buksová26422
50Markéta Gutmanová25178
51Daniel Turek22.3590007
52Jana Brečková216114
53Jolana Kajzarová20812
54Zuzana Skálová18315
55Petr Kuča17.88054.4
56Marián Viochna1717
57Mirka Zaisová16115
58Sebastián Sázavský16313
59Lenka Paličková1515
60Viktor Hagenhofer13.601003
61Marie Worková1313
62Iveta Vondrátová1313
63Ondřej Janovič1212
64Adéla Svítková10.810018
65Aleš Juchelka1010
66Petra Špotáková9.501035
67Len H. Böhmová9.2702
68Jiřina Fišerová66
69Tereza Juchelková66
70Dana Fialová55
71Dagmar Mannheimová4.204
72Marcela Havelková44
73Jan Vacek33
74Alena Fiedlerová22
75Gabriela Gugová1.60010
76Hana Kawiková0.6000
77Marta Hradecká0.30
78Marcela Steiglová0.10
79Jaroslav Biolek0.10

Jak se kvalifikace počítá najdete v pravidlech kvalifikace