Poslední turnaj:

08. 10. QT Soběsuky (u Kroměříže) Info Přihlášení Přihlásit
22. 10. QT Praha Info
05. 11. MR Praha Info
2. kvalifikační turnaj, Roudnice n/L.

Kvalifikace na mistrovství republiky 2022

Do kvalifikace se započítává 6 nejlepších umístění na turnaji. Za pořádání turnaje se udělují kompenzační body, které se spočtou jako průměr z ostatních výsledků. Vítěz předchozího mistrovství se automaticky kvalifikuje i na MR 2022.

Zobrazit pořadí
PořJménoBodyqt1qt2Kompenzační body
1Jaroslav Biolek
2Aleš Horák
3Filip Vojáček
4Markéta Gutmanová
5Dana Němečková
6Zuzana Pospíšilová
7Lenka Paličková
8Tereza Juchelková
9Jiřina Fišerová
10Jan Vacek
11Aleš Juchelka
12Iveta Vondrátová
13Martin Worek
14Marie Worková
15Jaromír Haupt
16Hana Závišková
17Karel Sikora
18Marcela Havelková
19Dagmar Mannheimová
20Martin Kuča
21Aleš Kika
22Raul Kačírek
23Dana Fialová
24Vladimír Kaňovský
25Jolana Kajzarová
26Jan Votava
27Zuzana Skálová
28Marián Viochna
29Alena Fiedlerová
30Petra Miartušová
31Jana Hrušková
32Jana Pečenková
33Marek Holba823646
34Vojta Vacek794633
35Martin Hrubý753936
36Luboš Vencl724230
37Jiří Kamín725517
38Jaromír Buksa651550
39Tomáš Rodr612239
40Pavel Podbrdský5555
41Dagmar Rusá513318
42Martin Sobala5050
43František Růžička421824
44Pavel Vojáček4242
45Zbyněk Burda381028
46Jana Vacková382612
47Alena Jankovcová352015
48Radana Williamsová351619
49Pavel Chaloupka3030
50Vít Sázavský29722
51Břetislav Basta2828
52Martina Iliasová2626
53Filip Sázavský2424
54Josef Nerodil22148
55Martin Daněk2020
56Milena Filipová1919
57Pavel Palička1717
58Jana Novotná17611
59Sebastián Sázavský16313
60Petr Landa1616
61Petr Kuča1688
62Radek Mannheim1414
63Daniel Turek1459
64Alexandra Willerthová1313
65Ondřej Janovič1212
66Mirka Zaisová1111
67Viktor Hagenhofer10.5010
68Jana Vágnerová99
69Len H. Böhmová77
70Jindra Buksová44
71Jiří Kracík22
72Adéla Svítková11
73Marta Hradecká0.30
74Hana Kawiková0.30
75Gabriela Gugová0.20
76Petra Špotáková0.20
77Marcela Steiglová0.10

Jak se kvalifikace počítá najdete v pravidlech kvalifikace