28. 05. QT Hradec Králové Info Přihlášení Přihlásit
29. 05. LIGA Hradec Králové Info
18. 06. QT Třinec Info
6. kvalifikační turnaj, Dolní Kralovice, 2020

Kvalifikace na mistrovství republiky 2020

Do kvalifikace se započítává 7 nejlepších umístění na turnaji. Za pořádání turnaje se udělují kompenzační body, které se spočtou jako průměr z ostatních výsledků. Vítěz předchozího mistrovství se automaticky kvalifikuje i na MR 2020.

Zobrazit pořadí
PořJménoBodyqt1qt2qt3qt4qt5qt6Kompenzační body
1Břetislav Basta238284250505513
2Tomáš Rodr224502855132850
3Michal Sikora17955394639
4Jana Vágnerová161101539551428
5Pavel Podbrdský16039165055
6Pavel Chaloupka15965020281342
7Petr Landa15819328364230
8Kateřina Rusá151307422646
9Pavel Vojáček14081722303924
10Jiří Kamín13433015241646
11Vojta Vacek126365193036
12Jana Vacková1203336142215
13Luboš Vencl11716553610
14Martin Hrubý1144220914920
15Zbyněk Burda961522331016
16Josef Nerodil90.12607103314
17Aleš Horák892088171917
18Martin Worek8833469
19Jaromír Buksa8213143322
20Radek Mannheim81.301617939
21Alexandra Willerthová77.400261833
22Filip Vojáček724626
23Martina Iliasová699241818
24Radana Williamsová66.30301917
25Jiří Kracík641819819
26Milan Kuděj584612
27Věra Majtánová561192412
28Vít Sázavský542101626
29Dagmar Rusá53.70011366
30Milena Filipová531713158
31Michal Přikryl5226242
32Martin Sobala4242
33Marek Holba422418
34František Růžička40.10181354
35Pavel Palička26422
36Jana Novotná23.1140333
37Jana Pečenková231211
38Martin Vacek2222
39Marcela Havelková20.320612
40Jolana Kajzarová20.2200
41Martin Kuča2020
42Karel Sikora19127
43Len H. Böhmová15.300150
44Alena Jankovcová12.51200
45Viktor Hagenhofer12.1057
46Daniel Turek12.1006141
47Petr Kuča11.4003710
48Jindra Buksová11.2065
49Hana Závišková11.1011
50Radim Hyršovský11110
51Jan Votava1111
52Marie Worková1111
53Mirka Zaisová9.2504
54Marián Viochna88
55Žaneta Leová7.270
56Dagmar Mannheimová66
57Raul Kačírek541
58Aleš Kika55
59Adéla Svítková4.600022
60Zuzana Skálová44
61Gabriela Gugová2.20020
62Hana Kawiková1.60100
63Milan Fišer100
64Markéta Gutmanová0.600
65Jaromír Haupt0.30
66Petra Fišerová0.30
67Niki Zgafasová0.200
68Michaela Marečková0.200
69Zděnka Pařízková0.10
70Petra Miartušová0.10
71Marcela Steiglová0.100
72Lenka Paličková0.10
73Zuzana Pospíšilová0.10
74Libuše Chládková0.10
75Alena Fiedlerová0.10
76Eva Pařízková0.10
77Ingrid Hubáček00
78Ondřej Vlach00

Jak se kvalifikace počítá najdete v pravidlech kvalifikace