29. 05. LIGA Hradec Králové Info
18. 06. QT Třinec Info
25. 06. T Třinec Info
3. kvalifikační turnaj, Hradec Králové, 2020

Kvalifikace na mistrovství republiky 2020

Do kvalifikace se započítává 7 nejlepších umístění na turnaji. Za pořádání turnaje se udělují kompenzační body, které se spočtou jako průměr z ostatních výsledků. Vítěz předchozího mistrovství se automaticky kvalifikuje i na MR 2020.

Zobrazit pořadí
PořJménoBodyqt1qt2qt3Kompenzační body
1Marie Worková
2Jolana Kajzarová
3Karel Sikora
4Jan Votava
5Dagmar Mannheimová
6Martin Kuča
7Aleš Kika
8Zděnka Pařízková
9Petra Fišerová
10Marián Viochna
11Martin Sobala
12Milan Fišer
13Zuzana Skálová
14Michal Sikora140553946
15Tomáš Rodr133502855
16Břetislav Basta120284250
17Luboš Vencl107165536
18Jana Vacková83333614
19Kateřina Rusá7930742
20Pavel Chaloupka7665020
21Martin Hrubý7142209
22Jana Vágnerová64101539
23Jaromír Buksa60131433
24Vojta Vacek6036519
25Milan Kuděj584612
26Pavel Podbrdský553916
27Martina Iliasová5192418
28Petr Landa5019328
29Jiří Kamín4833015
30Pavel Vojáček4781722
31Filip Vojáček4646
32Věra Majtánová4411924
33Zbyněk Burda371522
34Jiří Kracík371819
35Aleš Horák362088
36Radek Mannheim33.301617
37Josef Nerodil33.12607
38Martin Worek3333
39František Růžička31.101813
40Radana Williamsová30.3030
41Milena Filipová301713
42Alexandra Willerthová26.40026
43Michal Přikryl2626
44Marek Holba2424
45Martin Vacek2222
46Jana Novotná14.1140
47Alena Jankovcová12.1120
48Vít Sázavský12210
49Jana Pečenková1212
50Dagmar Rusá11.70011
51Hana Závišková11.1011
52Radim Hyršovský11110
53Mirka Zaisová9.2504
54Žaneta Leová7.270
55Jindra Buksová6.206
56Daniel Turek6.1006
57Viktor Hagenhofer5.105
58Raul Kačírek541
59Pavel Palička44
60Petr Kuča3.2003
61Marcela Havelková2.320
62Gabriela Gugová2.1002
63Hana Kawiková101
64Adéla Svítková0.6000
65Markéta Gutmanová0.600
66Jaromír Haupt0.30
67Niki Zgafasová0.200
68Michaela Marečková0.200
69Len H. Böhmová0.100
70Petra Miartušová0.10
71Marcela Steiglová0.100
72Lenka Paličková0.10
73Zuzana Pospíšilová0.10
74Libuše Chládková0.10
75Alena Fiedlerová0.10
76Eva Pařízková0.10
77Ingrid Hubáček00
78Ondřej Vlach00

Jak se kvalifikace počítá najdete v pravidlech kvalifikace