16. 07. QT Pardubice Info Přihlášení Přihlásit
20. 08. QT Dolní Kralovice Info
03. 09. T Třinec Info
5. kvalifikační turnaj, Kadaň, 2010

Kvalifikace na mistrovství republiky 2010

Do kvalifikace se započítává 6 nejlepších umístění na turnaji. Za pořádání turnaje se udělují kompenzační body, které se spočtou jako průměr z ostatních výsledků. Vítěz předchozího mistrovství se automaticky kvalifikuje i na MR 2010.

Zobrazit pořadí
PořJménoBodyqt1qt2qt3qt4qt5Kompenzační body
1Yvetta Hlubinková
2Raul Kačírek
3Robert Vlk
4Radka Gurecká
5Jan Hálek
6Dušan Růžička
7Marcela Černotíková
8Barbora Červenková
9Josef Černotík
10Petr Vejchoda
11Zdeněk Vencl
12Pavlína Juráková
13Jitka Svrčková
14Milan Svrček
15Martin Sobala14755393320
16Iveta Vondrátová128.5115502636
17Aleš Horák119.280305526
18Martin Vacek1192442111428
19Zbyněk Burda110.300193655
20Marek Holba109243946
21Marek Lašťovka10636142630
22Markéta Gutmanová105.313464240
23Ludmila Krejčí931624467
24Jiří Kamín9317746320
25Milan Kuděj92152236613
26Martin Kapler8446533
27Pavel Chaloupka831205020.8
28Jana Vacková80.22810942
29Martin Kuča754233
30Pavel Vojáček69.326002419
31Pavel Žibřid693930
32Jakub Závada681850
33Jaromír Buksa67.13317170
34Petr Landa672228710
35Jiří Kracík66.1050214
36Alexandra Willerthová61.103922
37Vít Sázavský59.10455
38Luboš Vencl50.103317
39Pavel Podbrdský5050
40Hana Žibřidová5050
41Milena Filipová502228
42Radim Hyršovský47.12260118
43Radek Mannheim43.8004039
44Sára Matějková42.1042
45Michal Sikora40.1100030
46Martin Tancer391920
47Břetislav Basta38.120909
48Jindřich Sikora37.130070
49Tomáš Rodr370361
50Jaroslav Kodym33.518015
51Věra Majtánová320216122
52Martin Hrubý32706217
53Dagmar Rusá30.6141600
54Martin Daněk29.301316
55Jiří Kučka28.4015130
56Pavel Palička28.2280
57Josef Nerodil28.2082000
58Marián Viochna2818010
59Jana Vágnerová25.10916
60Hana Kučová24.1024
61Jiří Matějček231022
62Kateřina Rusá20.29011
63Petr Kaňovský19019
64Tomáš Fanta1919
65Eva Baďurová18.2001008
66Zuzana Skálová1818
67Jindra Buksová16.301006
68Mirka Zaisová16.1500110
69Filip Vojáček15.7000150
70Marie Kaňovská15.3150
71Michal Přikryl15312
72Dana Klimešová14.10140
73Radana Williamsová13.11300
74Petr Burda1212
75Zuzana Krejčová1212
76Dana Pokorná11011
77Ivo Hradský9.44500
78Josef Grosskopf9.16030
79Žaneta Leová8.2008
80Richard Valent8.180
81Radek Baďura66
82Jan Suchánek615
83František Růžička5.30005
84Jiřina Fišerová404
85Hana Závišková3.203
86Zuzana Strnadová3.1300
87Lenka Paličková0.600
88Tereza Matějková0.5000
89Lucie Jechová0.3000
90Zuzana Pospíšilová0.30000
91Renata Volfová0.3000
92Viktor Hagenhofer0.20000
93Jiří Frejka0.200
94Alena Jankovcová0.2000
95Petr Kuča0.2000
96Jan Kovařík0.2000
97Marcela Tauferová0.2000
98Marcela Kouřilová0.200
99Jana Hrušková0.2000
100Michaela Marečková0.2000
101Alena Fiedlerová0.1000
102Ladislav Čevela0.100
103Martina Iliasová0.1000
104Ivan Růžička0.1000
105Gabriela Gugová0.10000
106Zdenka Rosypalová0.10000
107Vladimír Kaňovský0.100
108Zdenka Růžičková0.1000
109Dana Fialová0.100
110Pavlína Prokůpková0.100
111Josef Pustka0.100
112Eva Pařízková0.100
113Livia Kubátová0.100
114Lenka Zlámalíková0.100
115Michal Závada0.10
116Šárka Valentová0.100
117Petr Vetešník0.10
118Jaroslav Biolek0.100
119Drahomíra Venclová0.100
120Petra Miartušová0.100
121Vladimír Vladyka00
122Veronika Pavlů000
123Martin Zajíček00
124Dana Holatová000
125Jiřina Lehká00
126Martin Válek00
127Ivo Geiger00
128Marcela Nováková00
129Niki Zgafasová00
130Libuše Bednarzová00
131Jaroslav Chudoba00
132Radka Hanusová00
133Jana Střítezská00
134Milan Vaněk00
135Jiří Novák00
136Irena Ševčíková00
137Blanka Kovaříková00
138Sebastián Sázavský00
139Ondřej Janovič00
140Zuzana Marinková00
141Barbora Hrůzová00
142Kateřina Drnková00
143Lukáš Karlec00
144Jiří Chudoba00
145Věra Rudolfová00
146Alice Svobodová00
147Eva Nováková00

Jak se kvalifikace počítá najdete v pravidlech kvalifikace