16. 07. QT Pardubice Info Přihlášení Přihlásit
20. 08. QT Dolní Kralovice Info
03. 09. T Třinec Info
1. kvalifikační turnaj, Kladno, 2010

Kvalifikace na mistrovství republiky 2010

Do kvalifikace se započítává 6 nejlepších umístění na turnaji. Za pořádání turnaje se udělují kompenzační body, které se spočtou jako průměr z ostatních výsledků. Vítěz předchozího mistrovství se automaticky kvalifikuje i na MR 2010.

Zobrazit pořadí
PořJménoBodyqt1Kompenzační body
1Zuzana Skálová
2Radka Gurecká
3Jan Hálek
4Dušan Růžička
5Radka Hanusová
6Irena Ševčíková
7Alice Svobodová
8Eva Nováková
9Dana Fialová
10Pavlína Prokůpková
11Jana Střítezská
12Martin Válek
13Richard Valent
14Radana Williamsová
15Tereza Matějková
16Josef Pustka
17Milan Svrček
18Jitka Svrčková
19Kateřina Drnková
20Hana Kučová
21Barbora Hrůzová
22Ladislav Čevela
23Radek Baďura
24Zuzana Krejčová
25Žaneta Leová
26Barbora Červenková
27Petr Burda
28Sebastián Sázavský
29Marcela Černotíková
30Josef Černotík
31Zuzana Strnadová
32Jakub Závada
33Šárka Valentová
34Libuše Bednarzová
35Pavlína Juráková
36Vladimír Vladyka
37Yvetta Hlubinková
38Lenka Paličková
39Pavel Palička
40Marcela Nováková
41Marcela Kouřilová
42Michal Závada
43Jiří Novák
44Robert Vlk
45Lenka Zlámalíková
46Ivo Geiger
47Milena Filipová
48Hana Žibřidová
49Věra Rudolfová
50Jaroslav Biolek
51Marián Viochna
52Tomáš Fanta
53Petr Vetešník
54Jan Suchánek
55Martin Daněk
56Petr Kaňovský
57Marie Kaňovská
58Lukáš Karlec
59Raul Kačírek
60Sára Matějková
61Milan Vaněk
62Zdeněk Vencl
63Martin Zajíček
64Petr Vejchoda
65Vladimír Kaňovský
66Ondřej Janovič
67Marek Holba
68Jiřina Lehká
69Martin Sobala5555
70Pavel Podbrdský5050
71Martin Kapler4646
72Martin Kuča4242
73Pavel Žibřid3939
74Marek Lašťovka3636
75Jaromír Buksa3333
76Jindřich Sikora3030
77Jana Vacková2828
78Pavel Vojáček2626
79Martin Vacek2424
80Pavel Chaloupka241212
81Petr Landa2222
82Břetislav Basta2020
83Martin Tancer1919
84Jaroslav Kodym1818
85Jiří Kamín1717
86Ludmila Krejčí1616
87Milan Kuděj1515
88Dagmar Rusá1414
89Markéta Gutmanová1313
90Iveta Vondrátová1111
91Michal Sikora1010
92Kateřina Rusá99
93Aleš Horák88
94Martin Hrubý77
95Josef Grosskopf66
96Mirka Zaisová55
97Ivo Hradský44
98Michal Přikryl33
99Radim Hyršovský22
100Jiří Matějček11
101Radek Mannheim0.50
102Jiří Kučka0.30
103Lucie Jechová0.30
104František Růžička0.20
105Hana Závišková0.20
106Alexandra Willerthová0.10
107Jiří Frejka0.10
108Filip Vojáček0.10
109Jan Kovařík0.10
110Jindra Buksová0.10
111Jiří Kracík0.10
112Luboš Vencl0.10
113Josef Nerodil0.10
114Zbyněk Burda0.10
115Alena Jankovcová0.10
116Jana Vágnerová0.10
117Vít Sázavský0.10
118Martina Iliasová0.10
119Livia Kubátová0.10
120Dana Klimešová00
121Petr Kuča00
122Jiřina Fišerová00
123Eva Baďurová00
124Niki Zgafasová00
125Jaroslav Chudoba00
126Věra Majtánová00
127Gabriela Gugová00
128Zuzana Pospíšilová00
129Tomáš Rodr00
130Renata Volfová00
131Blanka Kovaříková00
132Viktor Hagenhofer00
133Ivan Růžička00
134Dana Pokorná00
135Zuzana Marinková00
136Michaela Marečková00
137Jana Hrušková00
138Jiří Chudoba00
139Petra Miartušová00
140Marcela Tauferová00
141Alena Fiedlerová00
142Eva Pařízková00
143Veronika Pavlů00
144Zdenka Růžičková00
145Dana Holatová00
146Drahomíra Venclová00
147Zdenka Rosypalová00

Jak se kvalifikace počítá najdete v pravidlech kvalifikace