20. 08. QT Dolní Kralovice Info Přihlášení
03. 09. T Třinec Info
10. 09. QT Brno Info
2. kvalifikační turnaj, Kladno, 2008

Kvalifikace na mistrovství republiky 2008

Do kvalifikace se započítává 8 nejlepších umístění na turnaji. Za pořádání turnaje se udělují kompenzační body, které se spočtou jako průměr z ostatních výsledků. Vítěz předchozího mistrovství se automaticky kvalifikuje i na MR 2008.

Zobrazit pořadí
PořJménoBodyqt1qt2Kompenzační body
1Petra Miartušová
2Petr Rusý
3Richard Valent
4Zdeněk Trnečka
5Eva Pavlorková
6Radana Williamsová
7Iveta Balušková
8Soňa Kukulová
9Romana Kukulová
10Marta Princová
11Eva Pařízková
12Miroslava Chmelařová
13Jiří Janatka
14Tereza Matějková
15Josef Grosskopf
16Lukáš Karlec
17Jan Votava
18Marie Červinková
19Jitka Pivarčiová
20Jan Novák
21Dana Holatová
22Jiří Matějček
23Ladislav Čevela
24Zlata Jandová
25Dana Závadová
26Michal Závada
27Petr Vejchoda
28Petr Mikšík
29Jiří Kuděla
30Martin Zajíček
31Lenka Zlámalíková
32Zdeněk Vencl
33Věra Rudolfová
34Jaroslav Biolek
35Jana Pečenková
36Zlata Balunová
37Vladimír Veyr
38Lenka Kudělová
39Tomáš Fanta
40Jana Járová
41Kateřina Štrbáková
42Michal Sikora
43Jolana Kajzarová
44Milan Roupec
45Zuzana Strnadová
46Jiří Mašek
47Radek Kalus
48Jana Hrušková
49Radek Baďura
50Marek Jelínek
51Zuzana Krejčová
52Martin Válek
53Vlasta Hucková
54Břetislav Basta
55Adam Bártů
56Ivan Hanák
57Jana Erdeová
58Jiřina Strnadová
59Niki Zgafasová
60Markéta Burdová
61Šárka Valentová
62Tereza Valentová
63Dominika Kolářová
64David Klaus
65Dana Franková
66Jana Franková
67Milan Seidl
68Milena Seidlová
69Jarmila Gardoňová
70Dana Němečková
71Jiřina Lehká
72Markéta Niklová
73Marek Holba
74Vladimír Vladyka
75Miroslav Vaňo
76Milena Lančová
77Marcela Nováková
78Vladimír Kaňovský
79Milena Žárská
80Milan Kuděj943955
81Ludmila Krejčí782850
82Martin Kuča754233
83Vít Sázavský644618
84Martin Daněk563620
85Pavel Podbrdský5555
86Martin Hrubý541539
87Markéta Gutmanová50.1500
88Jiří Kamín502228
89Jana Vacková48246
90Pavel Vojáček461036
91Luboš Vencl4242
92Petr Landa35332
93Pavel Chaloupka321616
94Ivo Hradský32248
95Petr Vetešník3030
96Jaroslav Kodym3030
97Alexandra Willerthová281216
98Pavel Žibřid2626
99Pavel Palička2626
100Martin Vacek25322
101Kateřina Rusá2424
102Petr Kaňovský2020
103Zbyněk Burda19.1019
104Filip Sázavský19181
105Žaneta Leová1919
106Věra Majtánová19145
107Iveta Vondrátová17.1170
108Jan Kovařík1717
109Hana Kučová1587
110Marta Hradecká1515
111Martin Sobala1414
112Martin Ďuriš13.3130
113Aleš Horák13.1013
114Michal Přikryl1376
115Miluše Bryndová1212
116Martin Tancer1111
117Marie Kaňovská1111
118Ondřej Janovič1010
119Jaromír Buksa9.190
120Marek Lašťovka99
121Jan Suchánek66
122Jindřich Sikora5.250
123Jindra Buksová4.104
124Marie Kolářová44
125Yvetta Hlubinková3.303
126Dagmar Rusá11
127Dana Pokorná0.50
128Jaromír Nohavica0.50
129Josef Nerodil0.400
130Milena Filipová0.30
131Sára Matějková0.20
132Jiří Kracík0.20
133Michal Bahník0.20
134Alena Jankovcová0.10
135Marián Viochna0.10
136Matěj Žaloudek0.10
137Jaroslava Kroužková0.10
138Andrea Chloupková0.10
139Radek Mannheim0.10
140Karel Sikora0.10
141Jiřina Fišerová0.10
142Hana Žibřidová0.10
143Jiří Frejka0.10
144Lenka Paličková0.10
145Dana Klimešová0.100
146František Růžička0.10
147Jiří Kučka0.10
148Renata Volfová0.10
149Sebastián Sázavský0.100
150Marcela Kouřilová0.10
151Michaela Marečková0.100
152Petr Kuča0.10
153Romana Vlková0.10
154Blažena Růžičková0.10
155Filip Vojáček0.10
156Blanka Kovaříková0.10
157Mirka Zaisová00
158Martina Nohavicová00
159Monika Koupilová00
160Roman Čejka00
161Jan Franek00
162Hana Kroupová00
163Ivana Grygarová00
164Petr Hanzlíček00
165Marcela Tauferová00
166Zuzana Pospíšilová00
167Anna Rybínová00
168Libuše Bednarzová00
169Viktor Hagenhofer00
170Jitka Svrčková00
171Ivan Růžička00
172Michal Šandera00
173Zuzana Skálová00
174Robert Vlk00
175Barbora Hrůzová00
176Jana Vágnerová00
177Jiří Šuster00
178Martin Kapler00
179Martin Praus00
180Hana Závišková00
181Markéta Šmídková00
182Zuzana Marinková00
183Eva Baďurová00
184Radim Hyršovský00
185Tomáš Rodr00
186Václav Jára00
187Livia Kubátová00
188Martina Iliasová00
189Martin Nedvídek00
190Gabriela Gugová00
191Milan Svrček00
192Pavel Macek00
193Josef Pustka00
194Jiří Novák00
195Zdenka Růžičková00
196Iveta Baranová00
197Jiří Čech00
198Alena Fiedlerová00
199Barbora Červenková00
200Martin Kempný00
201Pavlína Jirkovská00
202Drahomíra Venclová00
203Kristýna Obdržálková00
204Milan Vaněk00
205Ivana Umhöhová00
206Zdenka Rosypalová00

Jak se kvalifikace počítá najdete v pravidlech kvalifikace