16. 07. QT Pardubice Info Přihlášení Přihlásit
20. 08. QT Dolní Kralovice Info
03. 09. T Třinec Info
9. kvalifikační turnaj, Náchod, 2004

Kvalifikace na mistrovství republiky 2004

Do kvalifikace se započítává 5 nejlepších umístění na turnaji. Za pořádání turnaje se udělují kompenzační body, které se spočtou jako průměr z ostatních výsledků. Vítěz předchozího mistrovství se automaticky kvalifikuje i na MR 2004.

Zobrazit pořadí
PořJménoBodyqt1qt2qt3qt4qt5qt6qt7qt8qt9Kompenzační body
1Petr Urban
2Daniel Zeman
3Jan Franek
4Jiří Čech mladší
5Tomáš Rusý
6Gabriela Gugová
7Pavla Rusá
8Petra Štefáčková
9Adéla Zítková
10Eva Volčíková
11Tomáš Rous
12Kristýna Petrovská
13Milan Peroutka
14Lukáš Panenka
15Petra Nalepová
16Lukáš Nalepa
17Dominika Jungová
18Kateřina Juklíčková
19Slávek Hoa Thai Hai
20Marek Šácha
21Eva Dupalová
22Hana Bašková
23Petra Kučová
24Jaroslav Civín
25Kateřina Lehovcová
26Michal Sikora2303085593939394255
27Karel Sikora21111227505030551026
28Martin Sobala204365555223613
29Jaromír Buksa1922255501505030
30Romana Vlková1831726221455363036
31Martin Daněk1714630463316
32Petr Landa1658420161985533
33Jindra Buksová164539369283922
34Martin Kuča1601242504610
35Pavel Žibřid1562630304624
36Pavel Vojáček15439103033241728
37Martin Vacek150.60121346361903019.6
38Michal Bahník148.850181703924.8
39Jaroslav Kodym1255550200
40Milan Kuděj123423318228
41Jan Pavlík12215332846
42Pavel Chaloupka1201092618102442
43Vít Sázavský12051524151650
44Martina Nohavicová119180901226141546
45Radim Hyršovský117141800421161724
46Miroslav Muroň11702818221633612
47Alexandra Willerthová11624011024154200
48Jaromír Nohavica1163319142619519
49Kateřina Rusá115.1283942600
50Ludmila Krejčí99133622917116
51Marek Lašťovka99016330132017
52Luboš Vencl972615121226183
53Ondřej Janovič9719390101415
54Zbyněk Burda95.590288281314012.5
55Jiří Kamín95724611203330
56Jiří Frejka8916201451722051
57Dana Pokorná89146202002000
58Petr Vetešník87.5202463240710.5
59Jan Řepka87642309
60Robert Vlk831017248518814
61Iveta Vondrátová6717145200479
62Hana Žibřidová66.301310281500
63Jana Vacková647436501240
64Jana Rusá5050
65Vladislava Hořovská493667
66Milena Filipová48118191900
67Josef Nerodil440030410720
68Dagmar Rusá30.2200161110
69Hana Závišková29.50030021311
70Martin Hrubý29.201118
71Petr Kaňovský2828
72Jan Suchánek27.201026
73Sára Matějková19.61900
74Pavel Palička19.200019
75Anna Rybínová16.70160000
76Alena Jankovcová16.3412000
77Marie Kolářová14.20211100
78František Růžička13.5000076000
79Vlasta Hucková13.4001300
80Věra Beranová13.1130
81Marie Kaňovská1212
82Dana Klimešová11.20006005
83Zuzana Skálová10.200028
84Zdena Ciprová7.84030
85Jan Kovařík7.7030400
86Pavel Podbrdský7.20070
87Michal Přikryl6.40060000
88Jana Pečenková4.300004
89František Vokatý431
90Roman Čejka2.20002
91Libuše Khýrová22
92Petr Vejchoda11
93Daniel Colett0.7000000
94Lenka Kudělová0.700000
95Renata Volfová0.60000
96Marek Sikora0.60000
97Jiří Vícha0.500000
98Jiří Kracík0.4000000000
99Václav Jára0.4000000000
100Miroslav Vaňo0.400000
101Monika Koupilová0.4000000000
102Vladimír Vyrobik0.3000
103Blanka Kovaříková0.3000000
104Livia Kubátová0.3000000
105Josef Grosskopf0.300000000
106Jiří Janatka0.30000000
107Marián Viochna0.300
108Jindřiška Králová0.20000
109Petr Kuča0.20000.1
110Jindřich Sikora0.200000000
111Karel Král0.20000
112Miroslava Telecká0.2000
113Eva Bartošová0.20000
114Michaela Marečková0.20000000
115Filip Sázavský0.200000
116Jitka Kodymová0.20000
117Ivan Růžička0.2000000
118Zlata Balunová0.20000
119Jiřina Lehká0.20000
120Dagmar Ptáčková0.20000
121Jolana Kajzarová0.200
122Dan Balun0.10000
123Drahomíra Venclová0.100000
124Lenka Paličková0.10000
125Michaela Muroňová0.100
126Michal Pospíšil0.10000
127Martina Jakubová0.1000
128Martina Štefánková0.100
129Lenka Zlámalíková0.1000
130Michal Závada0.1000
131Jiří Novotný starší0.1000
132Jiří Čech0.100
133Jiří Kuděla0.1000
134Milena Žárská0.1000
135Michal Becke0.100
136Roman Chmela0.100
137Jakub Grepl0.1000
138Jiří Chudoba0.100
139Jana Járová0.10
140Milan Roupec0.100
141Vladimír Chládek0.10
142Pavel Tomášek0.100
143Lukáš Karlec0.100
144Jaroslav Chudoba0.100
145Veronika Pavlů0.10
146Jáchym Pospíšil000
147Jaroslava Kroužková00
148Jaroslav Biolek00
149Iveta Baranová00
150Lenka Fišerová00
151Ivana Umhöhová00
152Martin Choděra00
153Yvetta Hlubinková00
154Dana Závadová00
155Michal Bartoš00
156Petr Sýkora00
157Václav Fronk00
158Věra Rudolfová00
159Miroslav Křenek00
160Renáta Szolonyová00
161Jiří Mašek00
162Jiřina Fišerová00
163Jana Galatíková00
164Petr Mikšík00
165Pavlína Formánková00
166Petr Vala00
167Marie Mikulková00
168Alena Bartošová00
169Miroslava Sadílková00
170Jana Provazníková00
171Jiří Novák00
172Michaela Řeháková00
173Marcela Kouřilová00
174Milena Lančová00
175Aleš Fišer00
176Jana Erdeová00
177Martina Bartošová00
178Marcela Nováková00
179Iva Niklesová00
180Vladimír Vladyka00
181Petr Kouba00
182Dušan Karkuš00
183Ladislav Halouzka00
184Petr Slabý00
185Eva Pustějovská00
186Karel Polášek00
187Lenka Veiserová00
188Andrea Obšilová00
189Jana Marková00
190Jan Provazník00
191Zdeněk Vencl00
192Jiří Čenovský00

Jak se kvalifikace počítá najdete v pravidlech kvalifikace