01. 06. QT Hradec Králové Info Přihlášení Přihlásit
02. 06. LIGA Hradec Králové Info
22. 06. QT Kroměříž Info Přihlášení
17. kvalifikační turnaj, Bruntál, 2009

17. kvalifikační turnaj, Bruntál

Sezona: 2009

Datum: 7. listopadu 2009

Místo konání: Bruntál, jídelna ZŠ Okružní (Okružní ul., vchod z ulice Květná)

Počet kol: 9

Pořadatel: Anna Rybínová, telefon: 776684160

Hlavní rozhodčí: Anna Rybínová

Počet hráčů: 40

Průměrná žebříčková síla hráčů: 1651.5

Pořadí

PořadíJménoBodyTurČASSkóreRozdílBuchholzZačínáníTurnaj
1Martin Kuča88979.8346759250.5-117. kvalifikační turnaj, Bruntál, 2009
2Radek Mannheim77637.5328521550117. kvalifikační turnaj, Bruntál, 2009
3Anna Rybínová6.58084.2318342848.5-117. kvalifikační turnaj, Bruntál, 2009
4Martin Vacek6.57562.5326325048117. kvalifikační turnaj, Bruntál, 2009
5Iveta Vondrátová67973.2340841245.5117. kvalifikační turnaj, Bruntál, 2009
6Martin Daněk67499.3326938742117. kvalifikační turnaj, Bruntál, 2009
7Ivo Hradský67446.9322732043.5-117. kvalifikační turnaj, Bruntál, 2009
8Martin Kapler67159.6325019644-117. kvalifikační turnaj, Bruntál, 2009
9Vít Sázavský67040.632105649117. kvalifikační turnaj, Bruntál, 2009
10Martin Hrubý66978.131633749.5117. kvalifikační turnaj, Bruntál, 2009

Pořadí je seřazené podle kritérií Body, TurČAS a Skóre. Při výpočtu koeficientu TurČAS byly použity koeficienty 2.807, 1.0, 680.6, 32.1.

Více...

Nejlepší tah

Iveta Vondrátová: ODŘÍH(N)EM, 185 bodů

Více...

Žebříček

PořadíJménoSílaZměna sílyZměna pořadíUmístění na turnajiPočet partiíDatum poslední partie
1Martin Kuča2017+1501971 7. listopadu 2009
2Pavel Podbrdský19790088324. října 2009
3Milan Kuděj19560093420. září 2009
4Martin Sobala194000963 1. listopadu 2009
5Ludmila Krejčí190100110324. října 2009
6Martin Daněk1880-1+26945 7. listopadu 2009
7Pavel Žibřid1869-25012924 7. listopadu 2009
8Jaroslav Kodym18640+157819. září 2009
9Hana Kučová1861-33-314365 7. listopadu 2009
10Lenka Fuhrmannová18550028628. října 2007

Více...

Šplhoun:

PořadíJménoSílaZměna sílyZměna pořadíUmístění na turnaji
53Anna Rybínová1701+68+263

Propadák:

PořadíJménoSílaZměna sílyZměna pořadíUmístění na turnaji
48Milena Filipová1715-69-1833

Další info

Hrací systém: dle pravidel ČAS, systém Dubov

Pozvánka Seznam turnajů