Statistiky turnajů - kvalifikační turnaje

TurnajPočet účastníkůPrůměrná síla hráčeVítěz turnaje
1. kvalifikační turnaj, Praha, 1999321521.9Jaroslav Kodym
1. kvalifikační turnaj, Praha, 1999321490.3Kateřina Rusá
2. kvalifikační turnaj, Přerov, 1999321519.8Martin Daněk
2. kvalifikační turnaj, Přerov, 1999161483.0Luboš Vencl
3. kvalifikační turnaj, Hradec Králové, 1999321511.9Vít Sázavský
3. kvalifikační turnaj, Hradec Králové, 1999121467.9Milena Kaprálová
4. kvalifikační turnaj, Praha, 1999741507.2Martin Daněk
1. kvalifikační turnaj, Praha, 2000991485.7Jana Rusá
2. kvalifikační turnaj, Hradec Králové, 2000741505.7Jana Rusá
3. kvalifikační turnaj, Český Těšín, 2000641504.1Martin Kuča
4. kvalifikační turnaj, Praha, 2000891510.2Ludmila Krejčí
1. kvalifikační turnaj, Praha, 2001901525.5Ludmila Krejčí
2. kvalifikační turnaj, Brno, 2001641552.7Vladislava Hořovská
3. kvalifikační turnaj, Hradec Králové, 2001721535.5Ludmila Krejčí
4. kvalifikační turnaj, Litoměřice, 2001561520.8Kateřina Rusá
5. kvalifikační turnaj, Praha, 2001641532.8Martin Kuča
6. kvalifikační turnaj, Český Těšín, 2001901525.6Tomáš Kuča
7. kvalifikační turnaj, Náchod, 2001721521.0Martin Vacek
1. kvalifikační turnaj, Praha, 2002821544.4Petr Kaňovský
2. kvalifikační turnaj, Přerov, 2002751532.2Vít Sázavský
3. kvalifikační turnaj, Hradec Králové, 2002721556.6Michal Sikora
4. kvalifikační turnaj, Litoměřice, 2002641559.1Jaroslav Kodym
5. kvalifikační turnaj, Český Těšín, 2002901533.2Petr Landa
6. kvalifikační turnaj, Náchod, 2002761551.6Martin Sobala
1. kvalifikační turnaj, Kladno, 2003941530.2Jan Pavlík
2. kvalifikační turnaj, Praha, 2003901531.7Jaroslav Kodym
3. kvalifikační turnaj, Přerov, 2003881533.1Jan Řepka
4. kvalifikační turnaj, Brno, 2003711588.2Martin Kuča
5. kvalifikační turnaj, Ostrava, 2003641545.2Jan Pavlík
6. kvalifikační turnaj, Hradec Králové, 2003661551.8Michal Sikora
7. kvalifikační turnaj, Litoměřice, 2003491593.3Vít Sázavský
8. kvalifikační turnaj, Ostrava, 2003671579.0Karel Sikora
9. kvalifikační turnaj, Praha, 2003691568.7Karel Sikora
10. kvalifikační turnaj, Náchod, 2003671587.6Radim Hyršovský
1. kvalifikační turnaj, Kladno, 2004801577.2Jaroslav Kodym
2. kvalifikační turnaj, Praha, 2004881545.9Jaromír Buksa
3. kvalifikační turnaj, Přerov, 2004851538.3Michal Sikora
4. kvalifikační turnaj, Brno, 2004701596.9Martin Sobala
5. kvalifikační turnaj MR, Hradec Králové, 2004641589.7Martin Sobala
6. kvalifikační turnaj MR, Litoměřice, 2004541640.2Romana Vlková
7. kvalifikační turnaj, Pardubice, 2004801548.9Karel Sikora
8. kvalifikační turnaj, Ostrava, 2004751608.8Petr Landa
9. kvalifikační turnaj, Náchod, 2004601632.8Michal Sikora
10. kvalifikační turnaj, Praha, 2004811546.2Robert Vlk
Mistrovství juniorů, Praha, 2004221470.5Filip Sázavský
11. kvalifikační turnaj, Ostrava, 2004461631.2Zbyněk Burda
1. kvalifikační turnaj, Kladno, 20051001557.8Milan Kuděj
2. kvalifikační turnaj, Praha, 2005911542.6Jan Kovařík
3. kvalifikační turnaj, Přerov, 2005871565.9Milan Kuděj
4. kvalifikační turnaj, Hronov, 2005501610.5Martin Sobala
5. kvalifikační turnaj, Tábor, 2005571580.4Martin Sobala
6. kvalifikační turnaj, Brno, 2005761600.7Pavel Žibřid
7. kvalifikační turnaj, Bruntál, 2005751544.0Michal Bahník
8. kvalifikační turnaj, Hradec Králové, 2005691569.0Pavel Žibřid
9. kvalifikační turnaj, Litoměřice, 2005661612.7Romana Vlková
10. kvalifikační turnaj, Pardubice, 2005901566.6Michal Sikora
11. kvalifikační turnaj, Ostrava, 2005651615.9Karel Sikora
12. kvalifikační turnaj, Babice, 2005721615.5Petr Landa
13. kvalifikační turnaj, Praha, 2005761571.6Milan Kuděj
14. kvalifikační turnaj, Náchod, 2005731616.1Robert Vlk
15. kvalifikační turnaj, Volyně, 2005621628.9Jana Vacková
1. kvalifikační turnaj, Kladno, 2006981572.3Martin Kuča
2. kvalifikační turnaj, Praha, 20061011546.3Milan Kuděj
3. kvalifikační turnaj, Přerov, 2006821585.0Martin Kuča
4. kvalifikační turnaj, Hronov, 2006651616.0Martin Sobala
5. kvalifikační turnaj, Brno, 2006741625.5Miroslav Muroň
6. kvalifikační turnaj, Bruntál, 2006631558.7Robert Vlk
7. kvalifikační turnaj, Hradec Králové, 2006671628.8Karel Sikora
8. Kvalifikační turnaj, Litoměřice, 2006581601.3Romana Vlková
9. kvalifikační turnaj, Pardubice, 2006861567.7Martin Kuča
10. kvalifikační turnaj, Ostrava, 2006641599.7Martin Vacek
11. kvalifikační turnaj, Babice, 2006651630.5Pavel Podbrdský
12. kvalifikační turnaj, Praha, 2006871572.7Milan Kuděj
13. kvalifikační turnaj, Volyně, 2006511669.5Jana Vacková
14. kvalifikační turnaj, Náchod, 2006781616.1Pavel Žibřid
15. kvalifikační turnaj, Bruntál, 2006661591.3Jaromír Buksa
1. kvalifikační turnaj, Kladno, 20071011549.1Kateřina Rusá
2. kvalifikační turnaj, Praha, 20071211573.3Martin Hrubý
3. kvalifikační turnaj, Brno, 2007781603.0Robert Vlk
4. kvalifikační turnaj, Přerov, 20071011601.9Jaromír Buksa
5. kvalifikační turnaj, Hronov, 2007651638.6Michal Sikora
6. kvalifikační turnaj, Zlín, 2007841605.6Martin Vacek
7. kvalifikační turnaj, Hradec Králové, 2007641673.1Martin Sobala
8. kvalifikační turnaj, Litoměřice, 2007621656.6Marek Lašťovka
9. kvalifikační turnaj, Pardubice, 2007741641.2Martin Kuča
10. kvalifikační turnaj, Bystřice nad Olší, 2007601663.4Martin Sobala
11. kvalifikační turnaj, Bohumín, 2007861599.0Iveta Vondrátová
12. kvalifikační turnaj, Praha, 2007831580.6Milan Kuděj
13. kvalifikační turnaj, Babice, 2007601623.7Pavel Chaloupka
14. kvalifikační turnaj, Náchod, 2007711629.1Martin Kuča
15. kvalifikační turnaj, Volyně, 2007451655.1Martin Vacek
16. kvalifikační turnaj, Bruntál, 2007511607.1Marek Holba
1. kvalifikační turnaj, Nový Jičín, 2008771633.3Pavel Podbrdský
2. kvalifikační turnaj, Kladno, 2008801580.0Milan Kuděj
3. kvalifikační turnaj, Praha, 20081121555.8Pavel Žibřid
4. kvalifikační turnaj, Hronov, 2008691617.0Ludmila Krejčí
5. kvalifikační turnaj, Přerov, 2008771601.3Vít Sázavský
6. kvalifikační turnaj, Brno, 2008821632.7Pavel Vojáček
7. kvalifikační turnaj, Vizovice, 2008561647.5Luboš Vencl
8. kvalifikační turnaj, Uherské Hradiště, 2008601659.0Marek Lašťovka
9. kvalifikační turnaj, Hradec Králové, 2008681609.4Pavel Žibřid
10. kvalifikační turnaj, Litoměřice, 2008551606.4Markéta Gutmanová
11. kvalifikační turnaj, Pardubice, 2008801619.1Pavel Podbrdský
12. kvalifikační turnaj, Bystřice nad Olší, 2008731664.1Karel Sikora
13. kvalifikační turnaj, Volyně, 2008541634.1Pavel Podbrdský
14. kvalifikační turnaj, Bohumín, 2008721651.4Hana Kučová
15. kvalifikační turnaj, Praha, 2008791587.9Petr Kaňovský
16. kvalifikační turnaj, Babice, 2008471639.5Martin Daněk
17. kvalifikační turnaj, Náchod, 2008621606.7Petr Landa
18. kvalifikační turnaj, Bruntál, 2008591603.5Marie Kolářová
1. kvalifikační turnaj, Kladno, 2009701550.7Jaroslav Kodym
2. kvalifikační turnaj, Praha, 2009971577.8Pavel Žibřid
3. kvalifikační turnaj, Nový Jičín, 2009601619.0Pavel Podbrdský
4. kvalifikační turnaj, Bruntál, 2009521637.5Martin Vacek
5. kvalifikační turnaj, Hronov, 2009631615.7Ludmila Krejčí
6. kvalifikační turnaj, Brno, 2009891619.1Pavel Žibřid
7. kvalifikační turnaj, Kadaň, 2009611602.8Pavel Podbrdský
8. kvalifikační turnaj, Hradec Králové, 2009631643.9Martin Sobala
9. kvalifikační turnaj, Litoměřice, 2009571622.6Pavel Podbrdský
10. kvalifikační turnaj, Pardubice, 2009661608.2Martin Kuča
11. kvalifikační turnaj, Bystřice nad Olší, 2009731660.2Martin Kapler
12. kvalifikační turnaj, Volyně, 2009421674.8Pavel Podbrdský
13. kvalifikační turnaj, Bohumín, 2009501674.4Pavel Podbrdský
14. kvalifikační turnaj, Praha, 2009751618.2Milan Kuděj
15. kvalifikační turnaj, Babice, 2009481622.3Martin Kapler
16. kvalifikační turnaj, Náchod, 2009511602.5Pavel Žibřid
17. kvalifikační turnaj, Bruntál, 2009401651.6Martin Kuča
1. kvalifikační turnaj, Kladno, 2010791613.2Martin Sobala
2. kvalifikační turnaj, Praha, 2010801594.8Iveta Vondrátová
3. kvalifikační turnaj, Přerov, 2010711645.5Vít Sázavský
4. kvalifikační turnaj, Nový Jičín, 2010611645.8Aleš Horák
5. kvalifikační turnaj, Kadaň, 2010601601.4Zbyněk Burda
6. kvalifikační turnaj, Zlín, 2010481649.6Martin Sobala
8. kvalifikační turnaj, Litoměřice, 2010421597.4Petr Landa
9. kvalifikační turnaj, Pardubice, 2010521648.3Michal Sikora
10. kvalifikační turnaj, Volyně, 2010361687.3Jaromír Buksa
11. kvalifikační turnaj, Brno, 2010631655.7Jakub Závada
12. kvalifikační turnaj, Babice, 2010431679.8Martin Kuča
13. kvalifikační turnaj, Praha, 2010701616.1Břetislav Basta
1. kvalifikační turnaj, Kladno, 2011671605.9Martin Sobala
2. kvalifikační turnaj, Praha, 2011831610.4Hana Žibřidová
3. kvalifikační turnaj, Přerov, 2011641674.7Michal Sikora
4. kvalifikační turnaj, Nový Jičín, 2011461693.2Milan Kuděj
5. kvalifikační turnaj, Kadaň, 2011501624.0Pavel Podbrdský
6. kvalifikační turnaj, Hradec Králové, 2011611655.0Martin Kuča
7. kvalifikační turnaj, Zlín, 2011481665.1Marek Holba
8. kvalifikační turnaj, Pardubice, 2011531664.4Martin Kuča
9. kvalifikační turnaj, Třinec, 2011521705.1Pavel Vojáček
10. kvalifikační turnaj, Brno, 2011581660.7Martin Kuča
11. kvalifikační turnaj, Babice, 2011481673.8Břetislav Basta
12. kvalifikační turnaj, Praha, 2011641614.3Milan Kuděj
1. kvalifikační turnaj, Jesenice u Prahy, 2012581630.1Martin Daněk
2. kvalifikační turnaj, Praha, 2012631625.4Pavel Podbrdský
3. kvalifikační turnaj, Kroměříž, 2012581634.9Petr Landa
4. kvalifikační turnaj, Přerov, 2012461620.4Pavel Chaloupka
5. kvalifikační turnaj, Nový Jičín, 2012421645.0Martin Sobala
6. kvalifikační turnaj, Zlín, 2012421605.3Milena Filipová
7. kvalifikační turnaj, Hradec Králové, 2012571661.0Tomáš Rodr
8. kvalifikační turnaj, Brno, 2012501676.1Hana Kučová
9. kvalifikační turnaj, Kadaň, 2012421646.0Jindra Buksová
10. kvalifikační turnaj, Pardubice, 2012431650.7Luboš Vencl
11. kvalifikační turnaj, Třinec, 2012261710.4Tomáš Rodr
12. kvalifikační turnaj, Tábor, 2012421707.3Martin Kuča
13. kvalifikační turnaj, Babice, 2012411685.4Jiří Kamín
14. kvalifikační turnaj, Praha, 2012541627.0Břetislav Basta
1. kvalifikační turnaj, Dolní Břežany, 2013591644.4Břetislav Basta
2. kvalifikační turnaj, Praha, 2013641638.7Martin Vacek
3. kvalifikační turnaj, Přerov, 2013461691.4Martin Daněk
4. kvalifikační turnaj, Nový Jičín, 2013421673.9Věra Majtánová
5. kvalifikační turnaj, Kroměříž, 2013421628.2Jaromír Buksa
6. kvalifikační turnaj, Hradec Králové, 2013521656.9Pavel Podbrdský
7. kvalifikační turnaj, Tábor, 2013471686.5Pavel Žibřid
8. kvalifikační turnaj, Pardubice, 2013511674.4Martin Kuča
9. kvalifikační turnaj, Kadaň, 2013451646.6Břetislav Basta
10. kvalifikační turnaj, Brno, 2013451649.0Jaromír Buksa
11. kvalifikační turnaj, Babice, 2013381680.8Tomáš Rodr
12. kvalifikační turnaj, Praha, 2013541632.5Martin Kuča
1. kvalifikační turnaj, Dolní Břežany, 2014521651.5Martin Kuča
2. kvalifikační turnaj, Praha, 2014651644.0Martin Sobala
3. kvalifikační turnaj, Přerov, 2014511669.9Břetislav Basta
4. kvalifikační turnaj, Kadaň, 2014411647.3Filip Vojáček
5. kvalifikační turnaj, Kroměříž, 2014381652.1Břetislav Basta
6. kvalifikační turnaj, Hradec Králové, 2014481671.2Břetislav Basta
7. kvalifikační turnaj, Pardubice, 2014461688.1Pavel Žibřid
8. kvalifikační turnaj, Brno, 2014501626.1Tomáš Rodr
9. kvalifikační turnaj, Babice, 2014301688.0Jana Vágnerová
10. kvalifikační turnaj, Praha, 2014501659.3Luboš Vencl
1. kvalifikační turnaj, Dolní Břežany, 2015621651.5Martin Sobala
2. kvalifikační turnaj, Praha, 2015631653.7Luboš Vencl
3. kvalifikační turnaj, Přerov, 2015401682.2Petr Landa
4. kvalifikační turnaj, Kadaň, 2015521629.7Kateřina Rusá
5. kvalifikační turnaj, Hradec Králové, 2015491649.5Břetislav Basta
6. kvalifikační turnaj, Kroměříž, 2015421651.0Filip Vojáček
7. kvalifikační turnaj, Pardubice, 2015431674.0Martin Kuča
8. kvalifikační turnaj, Brno, 2015461681.4Martin Kuča
9. kvalifikační turnaj, Praha, 2015551653.3Pavel Podbrdský
1. kvalifikační turnaj, Dolní Břežany, 2016461680.5Vít Sázavský
2. kvalifikační turnaj, Praha, 2016581669.0Věra Majtánová
3. kvalifikační turnaj, Přerov, 2016401691.3Martin Sobala
4. kvalifikační turnaj, Ostrava, 2016501654.0Martin Sobala
5. kvalifikační turnaj, Kadaň, 2016421661.8Jiří Kamín
6. kvalifikační turnaj, Hradec Králové, 2016521664.7Pavel Podbrdský
7. kvalifikační turnaj, Kroměříž, 2016261724.6Pavel Vojáček
8. kvalifikační turnaj, Pardubice, 2016341690.8Martin Vacek
9. kvalifikační turnaj, Brno, 2016441711.7Martin Vacek
10. kvalifikační turnaj, Praha, 2016501693.4Martin Sobala
1. kvalifikační turnaj, Dolní Břežany, 2017481710.6Jiří Kamín
2. kvalifikační turnaj, Praha, 2017601676.5Hana Žibřidová
1. mistrovství Plzně ve scrabble, Plzeň, 2017521669.7Pavel Žibřid
4. kvalifikační turnaj, Přerov, 2017351688.5Pavel Podbrdský
5. kvalifikační turnaj, Ostrava, 2017481661.4Martin Sobala
6. kvalifikační turnaj, Hradec Králové, 2017531658.8Pavel Podbrdský
7. kvalifikační turnaj, Kroměříž, 2017391672.9Hana Žibřidová
8. kvalifikační turnaj, Pardubice, 2017401679.7Martin Sobala
9. kvalifikační turnaj, Kadaň, 2017421660.2Martin Vacek
10. kvalifikační turnaj, Brno, 2017361702.9Luboš Vencl
11. kvalifikační turnaj, Praha, 2017551689.9Vít Sázavský
1. kvalifikační turnaj, Dolní Břežany, 2018561659.1Pavel Podbrdský
2. kvalifikační turnaj, Praha, 2018531670.1Michal Sikora
3. kvalifikační turnaj, Přerov, 2018421658.7Zbyněk Burda
4. kvalifikační turnaj, Plzeň, 2018571621.2Jana Vágnerová
5. kvalifikační turnaj, Ostrava, 2018461668.3Filip Vojáček
6. kvalifikační turnaj, Kadaň, 2018421688.1Jana Vágnerová
7. kvalifikační turnaj, Hradec Králové, 2018441713.2Pavel Podbrdský
8. kvalifikační turnaj, Kroměříž, 2018381673.9Pavel Vojáček
9. kvalifikační turnaj, Pardubice, 2018401644.7Jaromír Buksa
10. kvalifikační turnaj, Brno, 2018491684.3Martin Sobala
11. kvalifikační turnaj, Praha, 2018501678.1Michal Sikora
1. kvalifikační turnaj, Dolní Břežany, 2019491675.7Vojta Vacek
2. kvalifikační turnaj, Praha, 2019631689.1Martin Sobala
3. kvalifikační turnaj, Přerov, 2019481653.9Jiří Kamín
4. kvalifikační turnaj, Plzeň, 2019471650.6Pavel Chaloupka
5. kvalifikační turnaj, Kadaň, 2019501695.5Petr Landa
6. kvalifikační turnaj, Hradec Králové, 2019461682.9Pavel Podbrdský
7. kvalifikační turnaj, Kroměříž, 2019421647.5Jana Vágnerová
8. kvalifikační turnaj, Pardubice, 2019411692.8Martin Hrubý
9. kvalifikační turnaj, Brno, 2019381678.6Luboš Vencl
10. kvalifikační turnaj, Praha, 2019491693.1Milan Kuděj
1. kvalifikační turnaj, Dolní Břežany, 2020531666.7Michal Sikora
2. kvalifikační turnaj, Praha, 2020541681.7Luboš Vencl
3. kvalifikační turnaj, Hradec Králové, 2020341700.1Tomáš Rodr
4. kvalifikační turnaj, Třinec, 2020321692.8Jana Vágnerová
5. kvalifikační turnaj, Plzeň, 2020351677.7Břetislav Basta
6. kvalifikační turnaj, Dolní Kralovice, 2020401694.0Pavel Podbrdský
7. kvalifikační turnaj, Brno, 2020341706.6Pavel Palička
8. kvalifikační turnaj, Pardubice, 2020321691.5Břetislav Basta
9. kvalifikační turnaj, Soběsuky (u Kroměříže), 2020301703.3Martin Hrubý