22. 08. QT Dolní Kralovice Info Přihlášení Přihlásit
12. 09. QT Brno Info
13. 09. LIGA Brno Info

Statistiky partií 2020

JménoPočet partiíVýhryProhryRemízyÚspěšnostNejlepší skórePrůměrné skóreŽolíkyPrémie
Břetislav Basta523814073.1%512393
Martin Kuča1275058.3%451392
Michal Sikora433112072.1%497389
Pavel Žibřid954055.6%475382
Luboš Vencl34268076.5%493378
Filip Vojáček16115068.8%417378
Tomáš Rodr523616069.2%517377
Jana Vágnerová502921058.0%509375
Martin Sobala18126066.7%446375
Michal Přikryl261511057.7%463372
Vojta Vacek432716062.8%460368
Martin Vacek17116064.7%476367
Milan Kuděj261610061.5%503366
Vít Sázavský442024045.5%512365
Pavel Vojáček502723054.0%482365
Marek Holba17107058.8%466365
Pavel Podbrdský25187072.0%454364
Jaromír Buksa251411056.0%446364
Pavel Chaloupka523022057.7%529364
Milena Filipová351817051.4%485363
Martin Worek19136068.4%509363
Petr Landa523022057.7%482363
Martin Hrubý513021058.8%471363
Aleš Horák523121059.6%467359
Kateřina Rusá432815065.1%469359
Jana Vacková432617060.5%457357
Zbyněk Burda442816063.6%486356
Věra Majtánová432419055.8%440356
Martina Iliasová341717050.0%457356
Pavel Palička1899050.0%444356
Dagmar Rusá432122048.8%498355
Jiří Kracík341816052.9%463353
Alexandra Willerthová432617060.5%426352
Jiří Kamín502624052.0%474351
Lenka Paličková936033.3%430349
Jindra Buksová1789047.1%480347
Radek Mannheim432023046.5%513345
Alena Jankovcová1789047.1%453345
Radim Hyršovský1798052.9%443345
Radana Williamsová432221051.2%436345
Barbora Hrůzová954055.6%408342
Jolana Kajzarová954055.6%386342
Yvetta Hlubinková945044.4%398341
Žaneta Leová251312052.0%418339
Marcela Havelková341816052.9%420338
Mirka Zaisová251015040.0%421338
Raul Kačírek261115042.3%457338
Hana Závišková1789047.1%419337
František Růžička331617048.5%435337
Marie Worková945044.4%382335
Markéta Gutmanová1789047.1%407332
Marián Viochna936033.3%377331
Zuzana Skálová927022.2%395330
Josef Nerodil522230042.3%432329
Petra Miartušová945044.4%362328
Niki Zgafasová17710041.2%400327
Jaromír Haupt817012.5%424327
Jana Pečenková1789047.1%376326
Karel Sikora945044.4%367325
Dagmar Mannheimová936033.3%392322
Viktor Hagenhofer24915037.5%410322
Marek Lašťovka624033.3%371321
Jana Novotná341321038.2%442318
Len H. Böhmová33924027.3%414316
Zuzana Pospíšilová18414022.2%407315
Michaela Marečková17611035.3%397314
Petr Kuča511437027.5%391312
Gabriela Gugová24618025.0%469306
Alena Fiedlerová936033.3%412305
Adéla Svítková411229029.3%410305
Daniel Turek511338025.5%428304
Aleš Kika936033.3%358293
Libuše Chládková835037.5%381293
Hana Kawiková25520020.0%415292
Eva Pařízková826025.0%415290
Milan Fišer17314017.6%330282
Petra Fišerová80800.0%328267
Marcela Steiglová1711605.9%356256
Ondřej Vlach70700.0%225201
Ingrid Hubáček40400.0%172149