05. 10. T Třinec Info
26. 10. QT Praha Info Přihlášení

Statistiky partií 2019

JménoPočet partiíVýhryProhryRemízyÚspěšnostNejlepší skórePrůměrné skóreŽolíkyPrémie
Martin Vacek1127140163.8%46635664
Martin Hrubý1126844060.7%4733531013
Vojta Vacek1126349056.3%5283681011
Petr Landa1126941262.5%60437186
Jana Vacková1126249155.8%47835677
Aleš Horák1105951053.6%47335396
Tomáš Rodr1106545059.1%55936488
Pavel Vojáček1076838164.0%5283671511
Jiří Kamín1056639062.9%50335996
Zbyněk Burda1035250151.0%48436298
Jiří Kracík1014952048.5%46034392
Radek Mannheim1005445154.5%50936300
Jana Vágnerová975542056.7%511363107
Břetislav Basta955737160.5%528380916
Josef Nerodil954747150.0%490336128
František Růžička954748049.5%466339108
Alexandra Willerthová944549047.9%47033893
Milena Filipová945539058.5%444363109
Radana Williamsová934647049.5%51535600
Petr Kuča892762030.3%47731482
Dagmar Rusá864442051.2%46135200
Hana Závišková864639154.1%503349123
Alena Jankovcová864541052.3%512345103
Martina Iliasová854936057.6%492363107
Viktor Hagenhofer853352038.8%453323124
Věra Majtánová844637155.4%52336295
Michal Přikryl794732059.5%46936400
Daniel Turek782058025.6%396304102
Kateřina Rusá774630160.4%500372610
Milan Kuděj764432057.9%53035800
Luboš Vencl715120071.8%48437400
Marcela Havelková702941041.4%45333400
Raul Kačírek702941041.4%47334800
Pavel Chaloupka694425063.8%52436900
Jaromír Buksa683729255.9%474364106
Len H. Böhmová681156116.9%39329561
Jana Novotná662243134.1%45132293
Adéla Svítková641153017.2%404291
Martin Worek603228053.3%44434378
Martin Sobala594217071.2%49037700
Vít Sázavský583819166.4%46235700
Filip Vojáček583919067.2%52237200
Zuzana Strnadová532528047.2%48635100
Martin Daněk533023056.6%524364
Milan Fišer531043018.9%36528300
Marek Holba522626050.0%541355
Zuzana Skálová491830137.8%41332783
Pavel Palička452718060.0%467371107
Jindra Buksová442618059.1%43233876
Jan Votava391721144.9%476342
Niki Zgafasová351520042.9%435329
Mirka Zaisová351718048.6%447331
Michaela Marečková351024130.0%462316104
Jaromír Haupt35629017.1%39929562
Michal Sikora352411068.6%45338100
Petra Špotáková34726122.1%384300
Jana Hrušková321616050.0%485334
Petra Miartušová321220037.5%429327
Jolana Kajzarová321220037.5%446332104
Zuzana Pospíšilová321417145.3%411330
Gabriela Gugová32725021.9%404310
Jan Zvěřina29623020.7%390295
Lenka Paličková271116040.7%47634955
Miluše Šusterová27819029.6%44033000
Radim Hyršovský261412053.8%452352
Žaneta Leová261016038.5%462326
Yvetta Hlubinková261115042.3%48135600
Alena Fiedlerová26818030.8%388303
Barbora Hrůzová26917034.6%41833000
Jiří Kučka261313050.0%448336109
Marie Worková18513027.8%39931372
Dana Fialová18810044.4%40832592
Jindřich Sikora18711038.9%381316
Pavel Podbrdský18144077.8%443383
Markéta Gutmanová1798052.9%471367
Renata Volfová17710041.2%395324
Pavel Žibřid1596060.0%45237400
Ondřej Vlach1401400.0%276181
Marek Lašťovka1468042.9%47835200
Milena Seidlová936033.3%409309
Milan Seidl936033.3%341288
Hana Žibřidová954055.6%446356
Tomáš Seidler918011.1%35924782
Jaroslav Biolek927022.2%376290
Marián Viochna936033.3%467333
Jiřina Fišerová954055.6%416344
Martin Kuča963066.7%445385
Marcela Mojžíšová945044.4%357319
Markéta Drabiščáková945044.4%352295
Dagmar Mannheimová945044.4%40332772
Eva Baďurová954055.6%398330
Vladimír Kaňovský936033.3%357309
Hana Kučová981088.9%472389
Petr Kaňovský936033.3%429353
Karel Sikora945044.4%42935587
Eva Vondrášková80800.0%217192
Petr Vejchoda835037.5%401352
Daniel Colett844050.0%415349
Ludmila Krejčí835037.5%511353
Monika Pecková40400.0%325301