26. 09. T Třinec Info
03. 10. QT Soběsuky (u Kroměříže) Info
17. 10. QT Přerov Info

Statistiky partií 2019

JménoPočet partiíVýhryProhryRemízyÚspěšnostNejlepší skórePrůměrné skóreŽolíkyPrémie
Petr Landa1327951260.6%60436886
Věra Majtánová1045548153.4%58936195
Tomáš Rodr1307456056.9%55936488
Luboš Vencl916129167.6%55837400
Marek Holba522626050.0%541355
Milan Kuděj965640058.3%53035900
Vojta Vacek1327358155.7%5283681011
Břetislav Basta1177145161.1%528381916
Pavel Vojáček1278343165.7%5283681511
Pavel Chaloupka805030062.5%52436700
Martin Daněk734033054.8%524363
Filip Vojáček785226066.7%52237200
Radana Williamsová1025052049.0%51535400
Alena Jankovcová1065551051.9%512344103
Jana Vágnerová1176353154.3%511362107
Ludmila Krejčí835037.5%511353
Radek Mannheim1116050154.5%50936500
Hana Závišková1065648253.8%503350123
Jiří Kamín1257350259.2%50335696
Kateřina Rusá885433161.9%500372610
Martin Kuča18135072.2%494387
Martina Iliasová1056144058.1%492364107
Martin Hrubý1327854059.1%4913541013
Martin Sobala725319073.6%49037700
Josef Nerodil1155460147.4%490335128
Zuzana Strnadová532528047.2%48635100
Jana Hrušková411922046.3%485331
Zbyněk Burda1235963148.4%48435898
Yvetta Hlubinková261115042.3%48135600
Marek Lašťovka1468042.9%47835200
Jana Vacková1327259154.9%47835677
Petr Kuča962967030.2%47731482
Jan Votava391721144.9%476342
Lenka Paličková271116040.7%47634955
Jaromír Buksa884442251.1%474356106
Aleš Horák1216259051.2%47335096
Raul Kačírek702941041.4%47334800
Dagmar Rusá955045052.6%47335500
Hana Kučová18144077.8%472374
Markéta Gutmanová1798052.9%471367
Milena Filipová1146945060.5%471365109
Alexandra Willerthová1034954047.6%47033993
Michal Přikryl995841058.6%46936300
Marián Viochna936033.3%467333
Pavel Palička563323058.9%467371107
František Růžička1045054048.1%466340108
Martin Vacek1328249162.5%46635664
Michaela Marečková431230129.1%462315104
Žaneta Leová351520042.9%462331
Vít Sázavský694424164.5%46235500
Jiří Kracík1105258047.3%46034492
Pavel Podbrdský382711071.1%460372
Daniel Turek862363026.7%456305102
Viktor Hagenhofer943658038.3%453322124
Marcela Havelková793247040.5%45333200
Michal Sikora463214069.6%45338200
Pavel Žibřid1596060.0%45237400
Radim Hyršovský351817051.4%452350
Jana Novotná662243134.1%45132293
Jiří Kučka261313050.0%448336109
Mirka Zaisová432023046.5%447328
Hana Žibřidová954055.6%446356
Jolana Kajzarová321220037.5%446332104
Martin Worek603228053.3%44434378
Miluše Šusterová27819029.6%44033000
Niki Zgafasová441826040.9%436329
Jindra Buksová533122058.5%43233776
Karel Sikora945044.4%42935587
Petr Kaňovský936033.3%429353
Petra Miartušová411625039.0%429329
Barbora Hrůzová26917034.6%41833000
Jiřina Fišerová954055.6%416344
Daniel Colett844050.0%415349
Zuzana Skálová491830137.8%41332783
Zuzana Pospíšilová411921147.6%411332
Milena Seidlová936033.3%409309
Dana Fialová18810044.4%40832592
Gabriela Gugová411031024.4%404306
Adéla Svítková721260016.7%404287
Dagmar Mannheimová945044.4%40332772
Petr Vejchoda835037.5%401352
Jaromír Haupt35629017.1%39929562
Marie Worková18513027.8%39931372
Eva Baďurová954055.6%398330
Renata Volfová17710041.2%395324
Len H. Böhmová761362117.8%39329661
Jan Zvěřina29623020.7%390295
Alena Fiedlerová26818030.8%388303
Petra Špotáková34726122.1%384300
Jindřich Sikora18711038.9%381316
Jaroslav Biolek927022.2%376290
Milan Fišer531043018.9%36528300
Tomáš Seidler918011.1%35924782
Marcela Mojžíšová945044.4%357319
Vladimír Kaňovský936033.3%357309
Markéta Drabiščáková945044.4%352295
Milan Seidl936033.3%341288
Libuše Chládková826025.0%329281
Monika Pecková40400.0%325301
Eva Pařízková826025.0%316288
Ondřej Vlach1401400.0%276181
Eva Vondrášková80800.0%217192