22. 06. QT Kroměříž Info Přihlášení Přihlásit
13. 07. QT Pardubice Info Přihlášení Přihlásit
07. 09. T Třinec Info

Seznam přihlášených - 3. kvalifikační turnaj, Přerov

č.JménoŽebříčekPřihlášenOběd
1Len H. Böhmová1224.419. března 2019zeleninový talíř
2Marek Holba1687.219. března 2019guláš a pečivo
3Vít Sázavský1754.718. března 2019guláš a pečivo
4Petra Špotáková1276.917. března 2019zeleninový talíř
5Martina Iliasová1668.816. března 2019zeleninový talíř
6Petr Landa1874.116. března 2019guláš a pečivo
7Viktor Hagenhofer1561.316. března 2019guláš a pečivo
8Radek Mannheim1796.616. března 2019guláš a pečivo
9Jana Novotná146714. března 2019guláš a pečivo
10Dagmar Rusá177212. března 2019guláš a pečivo
11Jana Vacková1810.9 6. března 2019guláš a pečivo
12Vojta Vacek1818.7 6. března 2019guláš a pečivo
13Martin Vacek1846.4 6. března 2019guláš a pečivo
14Dana Fialová1460.2 4. března 2019zeleninový talíř
15Lenka Paličková1616.2 4. března 2019zeleninový talíř
16Pavel Palička1738.5 4. března 2019guláš a pečivo
17Břetislav Basta1866.1 3. března 2019guláš a pečivo
18Zuzana Strnadová1700.8 3. března 2019zeleninový talíř
19Jaroslav Biolek1326.228. února 2019zeleninový talíř
20Filip Vojáček1953.528. února 2019guláš a pečivo
21Jana Vágnerová1818.728. února 2019zeleninový talíř
22Marián Viochna1639.927. února 2019guláš a pečivo
23Jiří Kracík1725.427. února 2019zeleninový talíř
24Zbyněk Burda1714.827. února 2019guláš a pečivo
25František Růžička1641.626. února 2019guláš a pečivo
26Zuzana Skálová1587.726. února 2019zeleninový talíř
27Eva Baďurová1546.626. února 2019zeleninový talíř
28Marie Worková1440.426. února 2019zeleninový talíř
29Petra Miartušová1571.426. února 2019guláš a pečivo
30Zuzana Pospíšilová1559.126. února 2019zeleninový talíř
31Pavel Vojáček185225. února 2019guláš a pečivo
32Petr Kuča1430.625. února 2019guláš a pečivo
33Josef Nerodil1601.623. února 2019guláš a pečivo
34Martin Sobala2020.222. února 2019zeleninový talíř
35Hana Závišková1728.722. února 2019zeleninový talíř
36Alena Jankovcová1763.220. února 2019guláš a pečivo
37Martin Worek1603.320. února 2019guláš a pečivo
38Michal Přikryl1793.619. února 2019guláš a pečivo
39Alexandra Willerthová1740.819. února 2019zeleninový talíř
40Tomáš Rodr1870.719. února 2019guláš a pečivo
41Adéla Svítková1274.419. února 2019zeleninový talíř
42Milena Filipová1854.819. února 2019guláš a pečivo
43Jiří Kamín1914.618. února 2019zeleninový talíř
44Jana Hrušková1562.318. února 2019zeleninový talíř
45Daniel Turek1302.918. února 2019guláš a pečivo
46Aleš Horák1686.218. února 2019guláš a pečivo
47Martin Hrubý1737.718. února 2019guláš a pečivo
Info

Na turnaj je přihlášeno 47 hráčů.


Obědy

  • guláš a pečivo - 28x
  • zeleninový talíř - 19x
  • Nevyplněn: 47