Mistrovství republiky, Praha, 2002

Pořadí

PořadíJménoBodyTurČASSkóreRozdílBuchholzZačínáníBody ve finále
1Martin Sobala1011968.5480993587-10
2Martin Kuča8.510359.7451932792.510
3Petr Landa911330.8474648796.502
4Kateřina Rusá910502.2467011810321
5Martina Nohavicová78444.736752158110
6Jaromír Buksa78399.7374224177-10
7Martin Daněk77614.236931356710
8Jaroslav Kodym7758035941926610
9Martin Vacek76657.33373-13768.5-10
10Pavel Chaloupka68200.1381014477.510
11Tomáš Kuča67424.53574-572.5-10
12Miroslav Muroň67213.8363611059.510
13Dana Pokorná67075.736619558-10
14Alexandra Willerthová66890.236481857-10
15Radim Hyršovský66669.13549-9863.510
16Zbyněk Burda5.57449.334581774-10
17Michal Sikora5.57024.935601862.5-10
18Karel Sikora5.57015.535661575510
19Michal Bahník5703036451755410
20Milan Kuděj56842.337946753.510
21Ludmila Krejčí56802.235788653.5-10
22Vít Sázavský565533550-365610
23Pavel Žibřid46487.93583-6355.510
24Petr Kaňovský46062.83564-25757.5-10
25Marie Kaňovská46051.53516-6148-10
26Jiří Kamín45620.43618-29849.5-10
27Jindra Buksová45508.83348-41960.5-10
28Jan Suchánek45234.33626-4655110
29Jaromír Nohavica45178.13372-3895110
30Jana Rusá36153.93327-16359.5-10
31Dagmar Rusá35090.53225-47955.5-10
32Marek Holba34888.53373-66759-10

Pořadí je seřazené podle kritérií Body, TurČAS a Skóre. Při výpočtu koeficientu TurČAS byly použity koeficienty 2.602, 1.0, 612.5, 21.5.