21. 03. QT Plzeň Info
04. 04. QT Přerov Info
18. 04. T Třinec Info

Pořadí

PořadíJménoPočet partiíBodyTurČASSkóreRozdílBuchholzZačínání
1Radek Mannheim77264.8313258728.5-2
2Michal Sikora67547.5310752234-4
3Luboš Vencl66892.12981375352
4Martin Sobala66422.8293416934.5-4
5Vít Sázavský66402.82989360270
6Martin Vacek66095.22900221312
7Petr Landa66059.92880329260
8Filip Vojáček65235.72503176251
9Zbyněk Burda57207.2324248330-2
10Tomáš Rodr56831.4298447929.50
11Pavel Chaloupka56700.12995438302
12Hana Žibřidová56046.7286322128.5-2
13Dagmar Rusá55802.2287418227-2
14Břetislav Basta5573329261829-8
15Radana Williamsová55698.7279585322
16Martina Iliasová55568.62808137308
17Martin Hrubý5510628403423-2
18Jana Vacková4.56117.82850190344
19Jaromír Buksa45911.32833-8338-2
20Věra Majtánová45798.328326130-6
21Jiří Kracík45648.72801150270
22Raul Kačírek45456.32766-3633.52
23Alexandra Willerthová45394.72847146254
24Vojta Vacek45356.52765-12232.5-4
25Jiří Kamín45076.12250349192
26Jana Vágnerová45053.525677523.5-3
27Barbora Hrůzová44973.127231224.50
28Aleš Horák44491.52666-168308
29Josef Nerodil44022.12502-277284
30Pavel Vojáček3.55396.3244263321
31Yvetta Hlubinková35977.22824-6737-4
32Jan Votava35099.12706-20235.52
33Petr Kaňovský25111.82750-234398
34Milena Filipová25109.52700-182352
35Michal Přikryl23532.51680-23222-1
36Marcela Havelková14212.82522-47033-4
37Petr Kuča12752.72156-83431-4
38Len H. Böhmová03769.92328-513342
39Daniel Turek03668.12259-73039.5-2
40Petra Špotáková03223.32264-899400
41Milan Fišer02470.22106-81329.50

Pořadí je seřazené podle kritérií Body, TurČAS a Skóre. Při výpočtu koeficientu TurČAS byly použity koeficienty 2.696, 1.0, 676.6, 34.7.