23. 11. MR Praha Info www

Pořadí

PořadíJménoPočet partiíBodyTurČASSkóreRozdílBuchholzZačínání
1Radek Mannheim55316.720074349.5-1
2Vít Sázavský55143.2198347471
3Zbyněk Burda46000.3212558812-1
4Tomáš Rodr45192.719474668-1
5Luboš Vencl44672.3184317013.51
6Jiří Kracík44611.51816269101
7Jiří Kamín44312.4152338954
8Martin Hrubý44264.118411339-1
9Filip Vojáček43692.8141714750
10Petr Landa3.54437.818792675.5-1
11Michal Sikora35367.1193330115-3
12Pavel Chaloupka34735.71873280101
13Martin Sobala34385.11851-2116-1
14Jaromír Buksa34330.818071714-1
15Jana Vacková34325.61802166113
16Martina Iliasová34229.61760102135
17Dagmar Rusá34225.317472813-1
18Raul Kačírek34172.9177510141
19Martin Vacek34043.6176649111
20Břetislav Basta34019.11819-4310.5-5
21Vojta Vacek33875.91775-6811-3
22Barbora Hrůzová3373216777871
23Radana Williamsová33723.91686-12101
24Yvetta Hlubinková24410.41775-5117-3
25Alexandra Willerthová24140.1180355123
26Věra Majtánová24045.21812-510-3
27Hana Žibřidová23792.51632-6212-1
28Jana Vágnerová23596.51376457-2
29Aleš Horák235581599-185175
30Josef Nerodil23121.41484-300151
31Pavel Vojáček1.54032.813907412.50
32Marcela Havelková13857.21641-8113-3
33Petr Kaňovský133591666-20013.55
34Jan Votava13269.31575-251141
35Michal Přikryl13054.31299-26712-2
36Milena Filipová03562.41645-22415.51
37Len H. Böhmová03058.21485-312153
38Daniel Turek02490.41340-56015.5-3
39Milan Fišer02326.61339-54114.51
40Petra Špotáková02247.41396-68717-1
41Petr Kuča02102.81292-67215-3

Pořadí je seřazené podle kritérií Body, TurČAS a Skóre. Při výpočtu koeficientu TurČAS byly použity koeficienty 2.696, 1.0, 676.6, 34.7.