Liga - 3. turnaj, Brno

Pořadí

PořadíJménoPočet partiíBodyTurČASSkóreRozdílBuchholzZačínání
1Luboš Vencl780963465627403
2Radek Mannheim77848.7346455636.5-3
3Petr Landa77281.13334487351
4Zbyněk Burda68236364754640-1
5Michal Sikora68168.4339942245-5
6Tomáš Rodr67834.2337657938.51
7Martin Vacek67076.83267213431
8Vít Sázavský67069331233536-1
9Břetislav Basta66960.5331510740-9
10Martin Sobala66793.331803544-5
11Radana Williamsová66455.33143110413
12Martina Iliasová66381.53183145409
13Martin Hrubý65876.4320619926-3
14Filip Vojáček65599.4280387352
15Jana Vacková5.56920.33236204435
16Pavel Chaloupka57243.73340413383
17Jaromír Buksa5691232476644-3
18Dagmar Rusá56697.4324616837.5-3
19Hana Žibřidová56629.4320515837.5-3
20Věra Majtánová56465.4324020032-7
21Vojta Vacek56219.43128-9142.5-3
22Jiří Kamín55943.52663421271
23Barbora Hrůzová55896.330933734.5-1
24Pavel Vojáček4.56441.22822197422
25Raul Kačírek45887.33062-19444.51
26Jan Votava45856.63090-16042.51
27Jiří Kracík45788.53085034-1
28Alexandra Willerthová45739.23189104315
29Jana Vágnerová45015.925677526.5-3
30Aleš Horák44904.43007-240379
31Josef Nerodil44062.32732-460355
32Yvetta Hlubinková36354.93108-7342-5
33Milena Filipová362893134-32443
34Petr Kaňovský35966.93179-77439
35Michal Přikryl34360.82093-4927-2
36Marcela Havelková14379.72787-61941-3
37Petra Špotáková13720.32554-893471
38Petr Kuča12925.32357-99941-3
39Daniel Turek04091.52528-86950.5-1
40Len H. Böhmová03803.72600-670401
41Milan Fišer02433.42338-106538.5-1

Pořadí je seřazené podle kritérií Body, TurČAS a Skóre. Při výpočtu koeficientu TurČAS byly použity koeficienty 2.696, 1.0, 676.6, 34.7.