21. 03. QT Plzeň Info
04. 04. QT Přerov Info
18. 04. T Třinec Info
6. kvalifikační turnaj, Hradec Králové, 2019

Pořadí

PořadíJménoBodyTurČASSkóreRozdílBuchholzZačínání
1Pavel Podbrdský78443.9313169541.50
2Vít Sázavský6.56717.5293924937.50
3Pavel Vojáček67371.9304242138.50
4Petr Landa67128.9301331739.50
5Vojta Vacek67001.52981296390
6Luboš Vencl66747.3290416541.50
7Břetislav Basta5.58542.7338674637.50
8Pavel Palička57280.8317536737.50
9Radek Mannheim56781.5288018641.50
10Michal Přikryl56424.52991299310
11Jan Votava562802791158370
12Martin Vacek56171.62874250310
13Hana Závišková55885.1280112370
14Milan Kuděj55551.22801-9536.50
15Dagmar Rusá55373.9279418300
16Jiří Kamín55275.62747-81330
17Jana Vágnerová55045.72738-107310
18Raul Kačírek46431.5287321235-2
19Tomáš Rodr46144.32959290280
20Martin Daněk46133.6279011936.50
21Věra Majtánová45987.829463735.50
22Martin Hrubý45942.72817188310
23Alexandra Willerthová45919.628146035.50
24Milena Filipová4588328496134.50
25Aleš Horák45744278122350
26Kateřina Rusá45706.6283696310
27Martina Iliasová45523.3284427310
28Žaneta Leová44967.82790-127300
29Jindřich Sikora44916.52606-106310
30Jana Vacková35640.42795-734.50
31Radana Williamsová355602816104290
32František Růžička35473.5289598270
33Viktor Hagenhofer35157.82610-730.50
34Alena Jankovcová34777.72672-153300
35Josef Nerodil34699.42565-89280
36Zuzana Pospíšilová34194.52612-288280
37Marek Holba34168.32662-396310
38Niki Zgafasová34025.32544-244250
39Milena Seidlová33938.82488-255250
40Zuzana Skálová24300.92570-154250
41Jana Novotná23971.82711-243220
42Michaela Marečková23155.82395-638300
43Daniel Turek23132.42455-536262
44Milan Seidl22627.62261-646250
45Adéla Svítková21803.62250-805200
46Jaromír Haupt12855.62389-51621.50

Pořadí je seřazené podle kritérií Body, TurČAS a Skóre. Při výpočtu koeficientu TurČAS byly použity koeficienty 2.773, 1.0, 669.7, 34.3.