26. 09. T Třinec Info
03. 10. QT Soběsuky (u Kroměříže) Info
17. 10. QT Přerov Info
2. kvalifikační turnaj, Praha, 2017

Pořadí

PořadíJménoBodyTurČASSkóreRozdílBuchholzZačínání
1Hana Žibřidová87567.5332327146.51
2Milena Filipová78440343441850-1
3Pavel Palička78427.73287515491
4Pavel Vojáček78409.3330242751-1
5Luboš Vencl78385.2331154546-1
6Lenka Paličková78113.9344135548-1
7Markéta Gutmanová6.56403311259421
8Zbyněk Burda67742.33234116561
9Kateřina Rusá67508.7334734642.51
10Jindra Buksová67345.6321934841-1
11Michal Přikryl67224.53209-2541
12Břetislav Basta67096.23324173441
13Martin Vacek66850.1323623539.51
14František Růžička66251.13109-1742-1
15Jiří Kučka5.575403393328431
16Jaromír Buksa57947.5343336446.51
17Jana Vágnerová57523.2339133741.5-1
18Pavel Žibřid57373.93306249451
19Marek Holba57144.4347323039.5-1
20Martin Hrubý56788.734752843.51
21Jiří Kracík56732.53136-448.51
22Raul Kačírek56613.630958471
23Vojta Vacek56606.930366644.5-1
24Jiří Kamín56439.82955-10650-1
25Eva Baďurová563813056644.51
26Josef Nerodil56291.42910-6447-1
27Alena Jankovcová55927.230908534-1
28Martin Daněk55742.13055-12240-1
29Pavel Chaloupka55704.53000-11640-1
30Hana Závišková4.56488.1315149431
31Dagmar Rusá4.55240.42994-1530-1
32Martin Sobala46927.9318958481
33Alexandra Willerthová46625.4299911143.5-1
34Jana Vacková46319.63282-5342-1
35Věra Majtánová46308.131193840.5-1
36Radana Williamsová46304.531331941-1
37Milan Kuděj46205.9322018832-1
38Radek Mannheim46039.531253437-1
39Radim Hyršovský459543144-237-1
40Tomáš Rodr45792.73289-433-1
41Marián Viochna45553.23050-290451
42Niki Zgafasová45267.62930-140371
43Zuzana Strnadová45218.53058-201371
44Jana Hrušková45115.42869-26240.51
45Petr Kuča44983.92833-24237.5-1
46Martina Iliasová3.56225.93114-11845.5-1
47Vít Sázavský36456.5320516336.5-1
48Barbora Hrůzová36425.4319564411
49Aleš Horák36117.33226206311
50Mirka Zaisová34989.22898-199361
51Viktor Hagenhofer34841.62917-30737-1
52Jana Novotná34448.72901-21829.51
53Lukáš Karlec34176.12932-41232-1
54Romana Kukulová33717.42732-52733-1
55Vladimír Vladyka33541.12763-46928-1
56Gabriela Gugová2.53094.92641-54327.51
57Petr Landa25344.23127-6532.51
58Michaela Marečková23025.32729-662301
59Marcela Tauferová13089.92651-587291
60Marie Jílková02845.92524-69231.51

Pořadí je seřazené podle kritérií Body, TurČAS a Skóre. Při výpočtu koeficientu TurČAS byly použity koeficienty 2.903, 1.0, 676.2, 35.9.