19. 09. QT Pardubice Info Přihlášení Přihlásit
26. 09. T Třinec Info
03. 10. QT Soběsuky (u Kroměříže) Info
6. kvalifikační turnaj, Hradec Králové, 2014

Pořadí

PořadíJménoBodyTurČASSkóreRozdílBuchholzZačínání
1Břetislav Basta89810.5378968652-1
2Luboš Vencl88796.5327351952-1
3Hana Žibřidová78264.83589490431
4Milan Kuděj77448.3336618846-1
5Radek Mannheim68963.63544511521
6Jindřich Sikora67224.33169155481
7Martin Daněk67149.93243156461
8Dana Čejková66859.73163-16501
9Jitka Svrčková66682.73171125421
10Alexandra Willerthová66604.431825743.51
11Petr Landa66466.9317776411
12Pavel Vojáček66289.931827737.5-1
13Hana Závišková57662.93209111551
14Milena Filipová57458.33320259451
15František Růžička570203285-3050-1
16Jana Vágnerová56948.83244139441
17Zuzana Strnadová56929.7319919741-1
18Vít Sázavský56880.1330918471
19Dana Pokorná56824.230417546.5-1
20Kateřina Rusá56803.73156196411
21Jiří Kamín56581.9327911738.5-1
22Pavel Žibřid56543.733142941-1
23Pavel Podbrdský56471.132125341.51
24Jana Hrušková56315.630431842-1
25Pavel Chaloupka47507.4348939537-1
26Jiří Kracík46857.93051224421
27Radana Williamsová46780.432636243.5-1
28Tomáš Rodr46424.83221-29441
29Jana Vacková46331.9326010336-1
30Raul Kačírek46120.23074-9643.5-1
31Věra Majtánová46101.43108-10143-1
32Pavel Palička46086.23107-5541-1
33Martin Hrubý46042.6312752371
34Martin Vacek45529.53020-11137-1
35Eva Baďurová45518.63047-27643-1
36Niki Zgafasová45378.22937-732-1
37Dagmar Rusá3.54202.42804-34431.5-1
38Vladimír Vladyka35314.52805-17340.51
39Josef Nerodil34962.42949-8729.5-1
40Mirka Zaisová34389.12957-32031-1
41Petra Miartušová34332.22914-374341
42Věra Beranová34072.12859-392321
43Zdenka Růžičková33899.62768-597391
44Milan Svrček33293.42740-49927.51
45Barbora Hrůzová2.557753057-335.5-1
46Milena Seidlová23917.22625-24026-1
47Ivan Růžička12472.92551-66025.51
48Drahomíra Venclová02640.62621-67827.51

Pořadí je seřazené podle kritérií Body, TurČAS a Skóre. Při výpočtu koeficientu TurČAS byly použity koeficienty 2.982, 1.0, 681.2, 40.0.