14. 09. QT Brno Info Přihlášení Přihlásit
15. 09. LIGA Brno Info
05. 10. T Třinec Info
7. kvalifikační turnaj, Zlín, 2011

Pořadí

PořadíJménoBodyTurČASSkóreRozdílBuchholzZačínání
1Marek Holba89864.7388086545-1
2Tomáš Rodr78494.93476382521
3Martin Vacek78075.83307451461
4Petr Landa77577.13276164511
5Zbyněk Burda77531.8322323247.5-1
6Břetislav Basta68170.6359146542-1
7Hana Kučová67942316536449.51
8Martin Kuča67920.4324726651-1
9Pavel Podbrdský67913331436946-1
10Michal Sikora677853299355461
11Jiří Kamín67374.23133118521
12Radek Mannheim66342.33247-2641.5-1
13Pavel Žibřid57469.3341631241-1
14Luboš Vencl57444.9344535838.5-1
15Hana Žibřidová57386.63326108501
16Martin Hrubý57244.23258211451
17Eva Baďurová57067.130863151-1
18Milena Filipová5687830778447.51
19Jana Vágnerová564683079-17051-1
20Aleš Horák56449.333542440.51
21Filip Vojáček56328.6333811834.5-1
22Lenka Paličková56323.13194-5343-1
23Dana Fialová56156.830132421
24Kateřina Rusá56065.131891537-1
25Josef Nerodil4.56552.8325614537.5-1
26Roman Čejka4.56031.42955-8544.51
27Marián Viochna47336335524942.5-1
28Ivo Hradský47303.33317288421
29Jana Vacková45959.6307410833.5-1
30Josef Grosskopf45798.92837-2039.5-1
31Jakub Závada45527.53084-11936.5-1
32Raul Kačírek45434.52955-18540.51
33Alexandra Willerthová45293.53037-14435-1
34Radana Williamsová45289.73027-15636.51
35Pavlína Prokůpková45146.83023-26638-1
36Pavel Vojáček3.55498.73003-5034.5-1
37Michal Závada3.54662.32960-26832.5-1
38Pavel Palička35768.43187-35361
39Dana Závadová35036.62994-64301
40Yvetta Hlubinková34812.43039-30835-1
41Zuzana Strnadová346372945-23331-1
42Viktor Hagenhofer34434.62882-47439.51
43Petra Miartušová34297.32870-555411
44Petr Kuča34123.62842-43935.53
45Lenka Zlámalíková24463.92878-219301
46Michaela Marečková24018.32902-31326.5-1
47Věra Marková12074.22517-882291
48Zdenka Rosypalová01231.52232-1020271

Pořadí je seřazené podle kritérií Body, TurČAS a Skóre. Při výpočtu koeficientu TurČAS byly použity koeficienty 2.946, 1.0, 680.1, 35.9.