05. 10. T Třinec Info
26. 10. QT Praha Info Přihlášení
Mistrovství ČR 2006, Hradec Králové, 2006

Pořadí

PořadíJménoBodyTurČASSkóreRozdílBuchholzZačínáníBody ve finále
1Pavel Podbrdský1111673.3506427599.522
2Pavel Chaloupka9.512254.95132360103.501
3Pavel Žibřid810590.6436270774-10
4Martin Kuča7.58572.538919476-10
5Karel Sikora78623.8408413071.510
6Michal Sikora78454408326762-10
7Martin Daněk78129.439603155610
8Marek Lašťovka77850.539775963.510
9Martin Sobala6.59027.2421522772.5-10
10Romana Vlková68947.3405624671.5-10
11Martin Vacek68768.7406031664-10
12Milan Kuděj68455.4398515069.510
13Petr Landa68323.141461306410
14Martina Nohavicová682013824-8679.510
15Kateřina Rusá68002.4405124255.510
16Robert Vlk67598.43961-2161.510
17Luboš Vencl5.58292.83904-5577.5-10
18Martin Hrubý57754.3405813456.5-10
19Ludmila Krejčí57111.83860-2756-10
20Zbyněk Burda57111.73731-29770.510
21Jaromír Buksa56589.33917-17051-10
22Jana Vacková56533.83675-21557.5-10
23Jiří Kamín56153.63591-23954.510
24Martin Ďuriš47266.53926-6357.5-10
25Lenka Fuhrmannová46368.73818-18249.5-10
26Jindra Buksová46174.33728-20249.510
27Vít Sázavský46045.23748-39856-10
28Radim Hyršovský3.55684.63641-38250.510
29Miroslav Muroň358913812-2394510
30Alexandra Willerthová356183452-35550.5-10
31Jana Rusá35607.23763-48351.510
32Iveta Vondrátová2.56409.23791-23853-10

Pořadí je seřazené podle kritérií Body, TurČAS a Skóre. Při výpočtu koeficientu TurČAS byly použity koeficienty 2.573, 1.0, 665.0, 26.5.