22. 08. QT Dolní Kralovice Info Přihlášení Přihlásit
12. 09. QT Brno Info
13. 09. LIGA Brno Info
Liga 2006 - 2. turnaj, Hronov, 2006

Pořadí

PořadíJménoPočet partiíBodyTurČASSkóreRozdílBuchholzZačínání
1Pavel Podbrdský87733.33241792280
2Zbyněk Burda76378.53044419260
3Pavel Chaloupka68029.7336675931-4
4Petr Vetešník66817.6296959525.5-2
5Martin Sobala66650.13150404304
6Josef Nerodil66059.42911259292
7Pavel Žibřid66016.93156208270
8Lenka Fuhrmannová65850.73057249262
9Milan Kuděj65728.8264554620.53
10Jiří Kamín65322.1250226725-1
11Jan Řepka65297.4261238118-1
12Václav Jára64963.22586-4126.50
13Petr Landa56033.5281750362
14Ludmila Krejčí55598292218325.50
15Blanka Kovaříková54658.12568-91230
16Jana Rusá45806.92963-35342
17Karel Sikora45737.52923156292
18Kateřina Rusá45712.4274313428.50
19Martin Daněk45366.224931832.5-1
20Jan Kovařík44998.42652-15631-2
21Jindřich Sikora449442561-9228.5-6
22Dagmar Rusá44861.12626-33735-2
23Martin Ďuriš44550.52605-20128.50
24Martin Vacek44308.42739-169210
25Jiří Frejka44095.6204081190
26Jana Vacková35970.6275250360
27Jitka Kodymová35779.7268036362
28Romana Vlková35716.73074155286
29Martin Kuča35626.3250527228-1
30Luboš Vencl35563.325761434-1
31Markéta Gutmanová35093.62903-219310
32Marta Hradecká34871.62739-192300
33Pavel Vojáček34704.3203118122-2
34Aleš Horák34558.12728-316310
35Marián Viochna34525.82581-269300
36Jaromír Buksa34315.52012-5625-4
37Jiří Kracík34275.32391-463340
38Martina Jakubová2.54780.52737-12724.50
39Michal Sikora25461.62817-15433.5-6
40Martin Kapler24908.72648-22533.5-2
41Marek Lašťovka24812.82435-218331
42Dana Pokorná24803.2214623290
43Yvetta Hlubinková24442.22582-47235.52
44Michal Přikryl24332.12407-335323
45Michaela Marečková241552430-376300
46Jindra Buksová23653.81955-165244
47Karel Král23542.61513-21125-5
48Jiřina Lehká23200.71583-208201
49Andrea Chloupková1.53373.92358-58228.50
50Iveta Vondrátová144501997-26292
51Jindřiška Králová13930.22468-416280
52Michal Pospíšil02533.1666-807.52

Pořadí je seřazené podle kritérií Body, TurČAS a Skóre. Při výpočtu koeficientu TurČAS byly použity koeficienty 2.44, 1.0, 660.6, 21.7.