19. 09. QT Pardubice Info Přihlášení Přihlásit
26. 09. T Třinec Info
03. 10. QT Soběsuky (u Kroměříže) Info
3. kvalifikační turnaj, Český Těšín, 2000

Pořadí

PořadíJménoBodyTurČASSkóreRozdílBuchholzZačínání
1Martin Kuča41415296110
2Marie Kaňovská41423416100
3Marek Holba4148146780
4Martin Zajíček4836238.5-2
5Iveta Vondrátová31298284110
6Jan Řepka314043279.50
7Michal Sikora31263215110
8Martina Nohavicová3123284100
9Zbyněk Burda3122919590
10Jiří Kracík3122012490
11Zuzana Skálová31212-390
12Jiří Bělohlávek311796490
13Pavel Novák3104420100
14Jindra Buksová3127516660
15Alexandra Willerthová3125916760
16Petr Landa31098880
17Martin Kočí3114913670
18Jiří Dolanský310375180
19Daniel Zeman310797960
20Robert Babilon2.51086598.52
21Martin Mačák2.5926-167.50
22Lukáš Karlec2116417100
23Jan Kovařík2120111290
24Karel Sikora211764890
25Eva Zavrtálková21156-118.50
26Michal Pospíšil2117915780
27Anna Káňová21230-3270
28Marek Lašťovka21060-1990
29Jiří Vícha212084770
30Vladimír Kaňovský21131-8080
31Pavlína Formánková2112513780
32Jitka Folberová21144-7370
33Jaromír Buksa21132-6270
34Marek Sikora21125-19070
35Petr Kaňovský2101711180
36Petr Vetešník212397252
37Jiří Čech212093050
38Ludmila Kadlicová28594990
39Jiří Novotný mladší2995-21770
40Hana Závišková2121819940
41Jiří Blahůt211605240
42Michal Bahník2996-21460
43Tomáš Ptáček21065-13940
44Ivo Husar28994650
45Vladimír Chládek113063080
46Ota Popp11116-40100
47Alena Jankovcová11146-5590
48Jiřina Lehká11114-18790
49Stanislava Brychtová11022-205100
50Jana Járová11048-2892
51Jolana Kajzarová11033-19390
52Lucie Fruhwirtová111847770
53Jan Suchánek11055-1278.50
54Josef Grosskopf11073-9080
55Vladislav Káňa1918-295100
56Josef Nerodil1894-1529.50
57Sára Matějková110811870
58Jiří Janatka11118760
59Václav Jára11041-1897-2
60Pavel Podzemský1951-26680
61Tereza Kudějová01115-2489.50
62Petr Brychta0863-1318-2
63Jiří Kesner0843-48680
64David Szpyrc0530-64280

Pořadí je seřazené podle kritérií Body, Brightwell a Rozdíl skóre. Při výpočtu koeficientu TurČAS byly použity koeficienty , 1.0, 532.0, .