19. 09. QT Pardubice Info Přihlášení Přihlásit
26. 09. T Třinec Info
03. 10. QT Soběsuky (u Kroměříže) Info
3. kvalifikační turnaj, Český Těšín, 2000

Pořadí

PořadíJménoBodyTurČASSkóreRozdílBuchholzZačínání
1Martin Kuča310732686-1
2Marie Kaňovská3107432351
3Marek Holba3110036441
4Martina Nohavicová39541875-1
5Michal Sikora394924351
6Jiří Kracík39361284-1
7Jiří Bělohlávek39231573-1
8Martin Zajíček3548193.5-1
9Martin Mačák2.5652123.5-1
10Jan Řepka2110229951
11Iveta Vondrátová299920561
12Pavel Novák2790-3871
13Lukáš Karlec28525861
14Zbyněk Burda2100216841
15Karel Sikora29801064-1
16Jan Kovařík29391604-1
17Marek Lašťovka286085-1
18Zuzana Skálová2859-445-1
19Petr Landa283445-1
20Jindra Buksová296511831
21Jiří Vícha29421193-1
22Jiří Dolanský27801651
23Michal Pospíšil29291723-1
24Eva Zavrtálková29053231
25Martin Kočí28691353-1
26Pavlína Formánková286514131
27Alexandra Willerthová29219521
28Jiří Čech2987651-1
29Petr Kaňovský273811241
30Daniel Zeman28146431
31Ivo Husar26791252-1
32Robert Babilon1.5792165.51
33Anna Káňová1924-945-1
34Jan Suchánek1766-1016.51
35Jiřina Lehká1865-3151
36Jana Járová18585751
37Ota Popp1855-1151
38Vladimír Chládek19734231
39Jaromír Buksa1817-1515-1
40Alena Jankovcová1811-4951
41Marek Sikora1810-2165-1
42Jolana Kajzarová1789-13151
43Vladimír Kaňovský1788-14151
44Jitka Folberová1854-1024-1
45Vladislav Káňa1692-20661
46Petr Vetešník1834-8441
47Josef Nerodil1640-956.51
48Stanislava Brychtová1740-1445-1
49Josef Grosskopf1809-6541
50Hana Závišková1881853-1
51Jiří Novotný mladší1650-2296-1
52Jiří Blahůt1849-53-1
53Ludmila Kadlicová1584-3661
54Pavel Podzemský1728-15241
55Tomáš Ptáček1776-1643-1
56Michal Bahník1655-2204-1
57Lucie Fruhwirtová0840-13471
58Tereza Kudějová0838-2285.5-1
59Jiří Janatka0809-1115-1
60Sára Matějková0794-575-1
61Václav Jára0744-2095-1
62Jiří Kesner0652-36861
63Petr Brychta0651-565-1
64David Szpyrc0397-4316-1

Pořadí je seřazené podle kritérií Body, Brightwell a Rozdíl skóre. Při výpočtu koeficientu TurČAS byly použity koeficienty , 1.0, 532.0, .