08. 08. T Třinec Info
22. 08. QT Dolní Kralovice Info Přihlášení Přihlásit
12. 09. QT Brno Info
2. kvalifikační turnaj, Hradec Králové, 2000

Pořadí

PořadíJménoBodyTurČASSkóreRozdílBuchholzZačínání
1Jana Rusá72337510331
2Martin Daněk62421527271
3Vanda Folberová6217031330-1
4Vladislava Hořovská6216322729-1
5Vít Sázavský5240431230-1
6Pavel Chaloupka521291731-1
7Jan Řepka52237286291
8Dagmar Rusá52235114291
9Robert Babilon5204466311
10Martin Vacek52350414251
11Petr Landa52095294281
12Martina Nohavicová5218347225-1
13Ota Popp52183163251
14Tereza Kudějová5209712325-1
15Iva Niklesová5217525923-1
16Jindřiška Králová52083294241
17Jiří Novotný starší5126543261
18Kateřina Rusá42315286321
19Jaromír Nohavica42210209311
20Luboš Vencl41969-4134-1
21Jiří Kracík42036-4130-1
22Jan Kovařík42024106301
23Pavlína Formánková41943-7131-1
24Marie Kaňovská4215126327-1
25Jiřina Lehká42146-42271
26Vladimír Kaňovský41839-19531-1
27Jiří Bělohlávek4213620027-1
28Jiří Čech42120116271
29Radim Hyršovský4235232622-1
30Jiří Černovský421963241
31Vladimír Chládek42014126-1
32Jiří Janatka42032122251
33Petr Kaňovský4199615825-1
34Michal Sikora41761-18281
35Marek Holba4203412023-1
36Jana Vacková41880-30181
37Josef Grosskopf41897307151
38Ludmila Krejčí3228238226-1
39Lukáš Karlec32063-38281
40Michal Pospíšil3210516027-1
41Jolana Kajzarová31978-10327-1
42Karel Sikora31928-11727-1
43Jiří Blahůt31951-3261
44Blanka Kovaříková31795-270281
45Lucie Fruhwirtová31991-277241
46Jaromír Buksa3193818241
47Hana Závišková3204021321-1
48Jiří Novotný mladší31903-12722-1
49Alena Jankovcová31978-6621-1
50Jitka Folberová31851-142221
51Matúš Janovič31593-185251
52Drahomíra Venclová31692-335231
53Ondřej Janovič31715-200211
54Petr Brychta31864-6719-1
55Jiří Ryvola31737-29191
56Ivan Růžička31792-10518-1
57Jana Járová3185889171
58Stanislava Brychtová21766-247261
59Jindra Buksová21886-186241
60Karel Král21943-21231
61Michal Bartoš21620-29725-1
62Gabriela Bendáková21832-159211
63Benedikt Bursík21629-265231
64Dana Jančíková21727-34820-1
65Martin Zajíček21438-44923-1
66Václav Jára21730-22619-1
67Pavel Novák21479421-1
68Ivo Habran21683-31714-1
69Alena Bartošová21728-14213-1
70Karel Jančík21422-58715-1
71Milan Vaněk11715-57123-1
72Stanislav Barnoky11697-445191
73Libor Knotek11322-29317-1
74Lenka Blahůtová01481-46219-1

Pořadí je seřazené podle kritérií Body, Brightwell a Rozdíl skóre. Při výpočtu koeficientu TurČAS byly použity koeficienty , 1.0, 532.0, .