19. 06. T Praha Info Přihlášení Přihlásit
17. 07. T Pardubice Info Přihlášení Přihlásit
11. 09. T Brno Info
1. kvalifikační turnaj, Praha, 2000

Pořadí

PořadíJménoBodyTurČASSkóreRozdílBuchholzZačínání
1Jana Rusá72391591331
2Milan Kuděj6243657532.51
3Michal Sikora6207920332.51
4Milena Kaprálová6190423341
5Pavel Chaloupka6203714729-1
6Marie Kaňovská5.5224235030.51
7Petr Landa52089445331
8Jaromír Nohavica5223735729.5-1
9Radim Hyršovský5241858926.5-1
10Luboš Vencl5201916231.5-1
11Zbyněk Burda5222522528.51
12Vanda Folberová518705033-1
13Jiří Bělohlávek5200715931-1
14Jiří Blahůt52057110301
15Ludmila Kadlicová51972202301
16Antonín Kaprál52041214281
17Marek Holba52192408261
18Lukáš Karlec5217428026-1
19Jan Kovařík5186774291
20František Vokatý52049237261
21Ludmila Krejčí5207419625-1
22Michal Pospíšil5168320626-1
23Josef Třikač4.5211724527.5-1
24Alena Jankovcová421393633-1
25Iva Niklesová4220630929-1
26Martin Vacek42015-4131.51
27Kateřina Rusá42250287261
28Karel Sikora41893-6301
29Dagmar Rusá41938-13129-1
30Jiří Kracík4212353261
31Vlasta Hucková42274193241
32Petr Sýkora4195631281
33Jiří Janatka41721-10431-1
34Martina Nohavicová41757-70301
35Alexandra Willerthová41998926.5-1
36Milan Havel418009729-1
37Ondřej Janovič420599725-1
38Jiří Frejka420337424.51
39Petr Brychta41589-11930-1
40Vladimír Kaňovský41823-12826.51
41Kamila Kováčová418895725-1
42Jiří Černovský4202616523-1
43Ota Popp42104227211
44Tereza Kudějová4202423421.51
45Daniel Zeman418333224-1
46Jiří Novotný starší417366231
47Jiří Chudoba4162723241
48Jana Vacková41770-96211
49Ivan Růžička41691204211
50Jiří Spáčil41690-5621-1
51Hedvika Šimíčková3.51863-3622.5-1
52Jiří Čech3.51776721.5-1
53Robert Babilon320427427-1
54Marcela Schermerová3216734524-1
55Jindřiška Králová32133162241
56Vladimír Jemelík31698-13629.5-1
57Milan Roupec31987-7525.51
58Jiřina Lehká31838-129251
59Stanislava Brychtová31630-39727.5-1
60Dušan Karkuš31586-329271
61Marek Lašťovka31811-20241
62Pavlína Formánková31789-524-1
63Jiří Fomín31693-12325-1
64Petr Holman3206415720-1
65Pavel Novák31617-3125-1
66Pavel Podzemský31674-12324-1
67Milan Petras31401-6325.51
68Marek Sikora3173420211
69Dana Sýkorová316298222-1
70Matúš Janovič31530-207231
71Jiří Mašek31734-308201
72Josef Grosskopf3194716117-1
73Jana Erdeová31707-176201
74Jitka Folberová318946717.51
75Jaromír Buksa31471-148221
76Ivo Habran31480-8211
77Eva Mašátová31607-140191
78Petr Tománek31564123180
79Václav Jára21626-31127-1
80Jana Járová21785-20923-1
81Jindra Buksová21884-7021-1
82Zdeněk Vencl21712-19722.5-1
83Pavel Mašek21627-18923-1
84Drahomíra Venclová21749-227211
85Martin Kočí22033118171
86Lucie Fruhwirtová21860-21619-1
87Stanislav Barnoky21838-13417.5-1
88Jiří Čenovský21601-36920-1
89Radomír Zíma21422-430210
90Martin Mačák21541-7419-1
91Martin Zajíček21421-281180
92Milan Vaněk21488-183170
93Jiří Ryvola21468-135170
94Dana Jančíková11573-504211
95Anna Králíková11572-59519.51
96Miroslav Koblic11481-24419-1
97Veronika Pavlů11374-144170
98Jan Mašát11115-43417.5-1
99Ludmila Kocmanová11048-647170

Pořadí je seřazené podle kritérií Body, Brightwell a Rozdíl skóre. Při výpočtu koeficientu TurČAS byly použity koeficienty , 1.0, 532.0, .