05. 10. T Třinec Info
26. 10. QT Praha Info Přihlášení
Mistrovství ČR, Praha, 2004

Pořadí

PořadíJménoBodyTurČASSkóreRozdílBuchholzZačínáníBody ve finále
1Michal Sikora1012536.952935809702
2Martin Sobala912709.7525864498.521
3Martin Kuča89329.341124207110
4Jindra Buksová7.57992.838901406510
5Jaromír Buksa79337.8427756961.510
6Romana Vlková78478.6389822967.510
7Luboš Vencl78186.8393313267-10
8Martin Daněk77996.9388514562.5-10
9Ludmila Krejčí77670.33875-16975.510
10Karel Sikora69336.1407140572.510
11Pavel Žibřid69151.5422026274-10
12Robert Vlk68199.13968357210
13Miroslav Muroň67763.53862-1197510
14Marek Lašťovka67408.13900-2360-10
15Kateřina Rusá67321.33768-862.510
16Zbyněk Burda67082.33752-21969-10
17Martin Vacek66609.63786-2548.5-10
18Jaroslav Kodym5.58108.7399027856.5-10
19Pavel Chaloupka57203.239384953.510
20Jan Řepka57065.63759-2627010
21Pavel Vojáček56878.53800-37772-10
22Radim Hyršovský56701.83737-1165610
23Milan Kuděj56435.13751-19654-10
24Petr Landa56133.23704-744510
25Jaromír Nohavica4.56764.63790-17658-10
26Vít Sázavský47460.640009054-10
27Martina Nohavicová463243756-21754.5-10
28Jiří Kamín35981.83671-29052-10
29Jan Pavlík35548.93682-32346-10
30Petr Vetešník34741.83234-65156.5-10
31Michal Bahník2.55514.13620-45653.510
32Alexandra Willerthová25472.23510-27745.5-10

Pořadí je seřazené podle kritérií Body, TurČAS a Skóre. Při výpočtu koeficientu TurČAS byly použity koeficienty 2.715, 1.0, 649.6, 27.3.