Mistrovství ČR ve scrabble

Statistiky partií 2017

JménoPočet partiíVýhryProhryRemízyÚspěšnostNejlepší skórePrůměrné skóreŽolíkyPrémie
Zbyněk Burda1307752159.6%49836111998
Martin Vacek1388256059.4%48135711756
Vojta Vacek1316565150.0%50335111478
Tomáš Rodr1377067051.1%513365107104
Jiří Kamín1357460155.2%45235310770
Jana Vacková1396969150.0%55235410775
Jana Vágnerová1186948158.9%48836010654
Alena Jankovcová1065451151.4%45934410139
Martin Hrubý1397958257.6%45835510193
Aleš Horák1236360051.2%5503649880
Radek Mannheim1296761152.3%5133639761
Jiří Kučka1045051349.5%5273469777
Petr Landa1287948162.1%56737295103
Pavel Vojáček1187444062.7%4893629172
Michal Přikryl1176255053.0%5003638687
Luboš Vencl1066045157.1%4993628352
Kateřina Rusá885334160.8%5583728276
Alexandra Willerthová1196354253.8%5073478054
Filip Vojáček955540057.9%4663667068
Břetislav Basta955539158.4%5533816279
Jaromír Buksa734626163.7%5313606156
Milena Filipová784434056.4%4923615942
Martin Daněk644024062.5%4873605933
Pavel Chaloupka874938056.3%4503565340
Milan Kuděj825130162.8%4683645234
Marek Holba824438053.7%5203595157
Pavel Palička563123257.1%4723605135
Hana Žibřidová795127165.2%4803655043
Pavel Podbrdský49409081.6%4943884138
Martin Sobala584215173.3%5273893842
Pavel Žibřid714328060.6%5603713632
Martin Kuča594415074.6%4763843538
 
Autor: Tomáš Kuča
© 2008