Mistrovství ČR ve scrabble

Statistiky partií 2010

JménoPočet partiíVýhryProhryRemízyÚspěšnostNejlepší skórePrůměrné skóreŽolíkyPrémie
Martin Hrubý1809386151.9%48235713395
Ivo Hradský19110981157.3%514356152150
Věra Majtánová1577978050.3%514353141113
Radek Mannheim17710374058.2%54936013287
Zbyněk Burda1578472153.8%509353167123
Aleš Horák18911771162.2%490356140125
Jana Vacková1578769155.7%514353158103
Martin Vacek1548767056.5%47835917093
Michal Sikora1569066057.7%573376113107
Jiří Kamín18111465263.5%47035714184
Tomáš Rodr1316764051.1%458354120106
Pavel Vojáček1398256159.4%50136912799
Milan Kuděj1217150058.7%49836811977
Martin Kapler1126844060.7%53036310893
Petr Landa1147043161.8%550376128133
Martin Sobala16211943073.5%515382111109
Kateřina Rusá1066442060.4%499366108102
Hana Kučová904940155.0%5683578671
Milena Filipová1006040060.0%57837011198
Marek Lašťovka1056639062.9%460362114107
Jakub Závada1006138161.5%5373665154
Iveta Vondrátová915437059.3%4773589472
Luboš Vencl986235163.8%4773699569
Jaromír Buksa966135063.5%47636110178
Pavel Chaloupka976334064.9%4863719390
Marek Holba784533057.7%5193757487
Ludmila Krejčí976433066.0%49737310283
Martin Daněk835132061.4%5443708274
Hana Žibřidová775027064.9%4753609080
Pavel Žibřid734726064.4%5423727864
Martin Kuča947321077.7%4983838980
Pavel Podbrdský31265083.9%4893922421
 
Autor: Tomáš Kuča
© 2008