26. 09. T Třinec Info
03. 10. QT Soběsuky (u Kroměříže) Info
17. 10. QT Přerov Info

Kvalifikace na mistrovství republiky 2002

Do kvalifikace se započítává nejlepších umístění na turnaji. Vítěz předchozího mistrovství se automaticky kvalifikuje i na MR 2002.

Zobrazit pořadí
PořJménoBodyqt1qt2qt3qt4qt5Kompenzační body
1Daniel Zeman0014
2Vladimír Chládek04000
3Jiří Blahůt000
4Martina Nohavicová817132424
5Jaromír Nohavica05033722.6
6Miroslav Muroň3330622
7Jiří Frejka000
8Zbyněk Burda19160
9Jiří Janatka0000
10Karel Král00
11Iveta Vondrátová37110
12Vít Sázavský2855
13Jindřiška Králová00
14Ludmila Krejčí22839
15Josef Grosskopf00080
16Pavlína Formánková000
17Lukáš Karlec500
18Radim Hyršovský174620
19Iva Niklesová000
20Jiří Kracík0000
21Ota Popp000
22Milan Kuděj446103
23Jiří Novotný starší00
24Drahomíra Venclová00
25Luboš Vencl1111151
26Dagmar Rusá022189
27Jana Rusá3036
28Kateřina Rusá460
29Jitka Folberová000
30Jiří Novotný mladší00
31František Vokatý100
32Milena Kaprálová
33Jiří Chudoba00
34Ivan Růžička00
35Marie Kaňovská619263617
36Petr Kaňovský559134630.8
37Jaroslav Kodym363955
38Robert Babilon0
39Vlasta Hucková055
40Jan Řepka18
41Jan Kovařík136
42Vladislava Hořovská0
43Martin Daněk702628
44Petr Kuča1021
45Hana Závišková0040
46Alena Jankovcová090120
47Petr Landa26422255
48Jana Vacková0000
49Antonín Kaprál
50Vanda Folberová70
51Jiřina Lehká000
52Tomáš Ptáček140180
53Karel Sikora4212423342
54Marek Holba391715
55Pavel Chaloupka39240
56Ondřej Janovič6195
57Martin Kuča26
58Marek Lašťovka000
59Martin Vacek15125033
60Jiří Čech0
61Vladimír Kaňovský20
62Martin Zajíček0
63Zdeněk Škvrna0
64Zdeněk Vencl0
65Jana Járová000
66Václav Jára0200
67Jindra Buksová1313104230
68Jaromír Buksa2028151420
69Michal Sikora18365519
70Ludmila Kadlicová16
71Milan Vaněk0
72Alexandra Willerthová02042010
73Veronika Pavlů000
74Marek Sikora000
75Dana Jančíková0
76Milan Roupec122200
77Jiří Čenovský0
78Jolana Kajzarová000
79Blanka Kovaříková000
80Jiří Vícha00200
81Michal Bahník3181920
82Jiří Dolanský0
83Ivo Husar00
84Anna Káňová0
85Sára Matějková00
86Josef Nerodil00100
87Jan Suchánek2414090
88Petr Vetešník1601758
89Věra Beranová00
90Michaela Marečková0
91Tomáš Kuča50261139
92Ivan Kurz0
93František Růžička000
94Martin Choděra0
95Zdena Ciprová9628
96Roman Čejka04
97Dana Pokorná0100136
98Jan Pavlík14
99Pavel Roštínský0
100Jiří Vilím00
101Jiří Kamín816467
102Pavel Vojáček000
103Livia Kubátová00012
104Oldřich Lomecký0
105Martin Ďuriš03000
106Michaela Muroňová030
107Martin Sobala15335013
108Marián Viochna0
109Sylvie Viochnová0
110Johana Žáčková00011
111Lenka Kudělová000
112Dagmar Ptáčková000
113Jaroslav Chudoba00
114Leoš Červený0
115Pavel Žibřid024283050
116Vladimír Veyr
117Dan Balun00000
118Zlata Balunová00000
119Jana Pečenková00
120Jaroslav Biolek0000
121Věra Rudolfová000
122Matěj Žaloudek00
123Eva Slouková0
124Marie Kolářová00
125Anna Rybínová00
126Hana Žibřidová00
127Milena Filipová00
128Dana Klimešová00
129Irena Valchářová0
130Romana Vlková016
131Ivo Geiger00
132Lenka Zlámalíková000
133Robert Vlk00
134Richard Kuzikowský0
135Irena Fučíková0
136Renáta Hyklová0
137Daniel Colett0
138Jiří Kuděla0
139Petr Mikšík0
140Jiří Novák0
141Dana Zipserová0
142Renáta Szolonyová0
143Michal Závada0
144Dana Závadová0
145Milena Žárská0
146Anna Krestýnová

Jak se kvalifikace počítá najdete v pravidlech kvalifikace