26. 09. T Třinec Info
03. 10. QT Soběsuky (u Kroměříže) Info
17. 10. QT Přerov Info

Kvalifikace na mistrovství republiky 2002

Do kvalifikace se započítává nejlepších umístění na turnaji. Vítěz předchozího mistrovství se automaticky kvalifikuje i na MR 2002.

Zobrazit pořadí
PořJménoBodyqt1qt2qt3qt4Kompenzační body
1Daniel Zeman0014
2Vladimír Chládek0400
3Jiří Blahůt00
4Martina Nohavicová8171324
5Jaromír Nohavica050337
6Miroslav Muroň33306
7Jiří Frejka00
8Zbyněk Burda1916
9Jiří Janatka000
10Karel Král00
11Iveta Vondrátová3711
12Vít Sázavský2855
13Jindřiška Králová00
14Ludmila Krejčí22839
15Josef Grosskopf0008
16Pavlína Formánková000
17Lukáš Karlec500
18Radim Hyršovský174620
19Iva Niklesová000
20Jiří Kracík000
21Ota Popp000
22Milan Kuděj44610
23Jiří Novotný starší00
24Drahomíra Venclová00
25Luboš Vencl111115
26Dagmar Rusá02218
27Jana Rusá3036
28Kateřina Rusá46
29Jitka Folberová000
30Jiří Novotný mladší0
31František Vokatý100
32Milena Kaprálová
33Jiří Chudoba00
34Ivan Růžička00
35Marie Kaňovská6192636
36Petr Kaňovský5591325.7
37Jaroslav Kodym363955
38Robert Babilon
39Vlasta Hucková055
40Jan Řepka
41Jan Kovařík13
42Vladislava Hořovská0
43Martin Daněk7026
44Petr Kuča100.5
45Hana Závišková004
46Alena Jankovcová09012
47Petr Landa264222
48Jana Vacková000
49Antonín Kaprál
50Vanda Folberová70
51Jiřina Lehká000
52Tomáš Ptáček14018
53Karel Sikora42124233
54Marek Holba3917
55Pavel Chaloupka39240
56Ondřej Janovič619
57Martin Kuča
58Marek Lašťovka000
59Martin Vacek151250
60Jiří Čech0
61Vladimír Kaňovský20
62Martin Zajíček
63Zdeněk Škvrna0
64Zdeněk Vencl0
65Jana Járová000
66Václav Jára0200
67Jindra Buksová13131042
68Jaromír Buksa20281514
69Michal Sikora183655
70Ludmila Kadlicová16
71Milan Vaněk0
72Alexandra Willerthová020420
73Veronika Pavlů000
74Marek Sikora00
75Dana Jančíková
76Milan Roupec12220
77Jiří Čenovský0
78Jolana Kajzarová00
79Blanka Kovaříková00
80Jiří Vícha0020
81Michal Bahník318192
82Jiří Dolanský
83Ivo Husar0
84Anna Káňová
85Sára Matějková0
86Josef Nerodil0010
87Jan Suchánek241409
88Petr Vetešník160175
89Věra Beranová00
90Michaela Marečková0
91Tomáš Kuča502611
92Ivan Kurz0
93František Růžička00
94Martin Choděra0
95Zdena Ciprová9628
96Roman Čejka0
97Dana Pokorná01001
98Jan Pavlík
99Pavel Roštínský0
100Jiří Vilím0
101Jiří Kamín81646
102Pavel Vojáček00
103Livia Kubátová000
104Oldřich Lomecký0
105Martin Ďuriš0300
106Michaela Muroňová03
107Martin Sobala153350
108Marián Viochna
109Sylvie Viochnová
110Johana Žáčková000
111Lenka Kudělová00
112Dagmar Ptáčková00
113Jaroslav Chudoba00
114Leoš Červený0
115Pavel Žibřid0242830
116Vladimír Veyr
117Dan Balun0000
118Zlata Balunová0000
119Jana Pečenková00
120Jaroslav Biolek000
121Věra Rudolfová000
122Matěj Žaloudek00
123Eva Slouková0
124Marie Kolářová0
125Anna Rybínová0
126Hana Žibřidová0
127Milena Filipová0
128Dana Klimešová0
129Irena Valchářová0
130Romana Vlková0
131Ivo Geiger00
132Lenka Zlámalíková00
133Robert Vlk0
134Richard Kuzikowský0
135Irena Fučíková0
136Renáta Hyklová
137Daniel Colett
138Jiří Kuděla
139Petr Mikšík
140Jiří Novák
141Dana Zipserová
142Renáta Szolonyová
143Michal Závada
144Dana Závadová
145Milena Žárská
146Anna Krestýnová

Jak se kvalifikace počítá najdete v pravidlech kvalifikace