03. 10. QT Soběsuky (u Kroměříže) Info Přihlášení Přihlásit
17. 10. QT Přerov Info
31. 10. QT Praha Info

Kvalifikace na mistrovství republiky 2002

Do kvalifikace se započítává nejlepších umístění na turnaji. Vítěz předchozího mistrovství se automaticky kvalifikuje i na MR 2002.

Zobrazit pořadí
PořJménoBodyqt1qt2qt3Kompenzační body
1Daniel Zeman0014
2Vladimír Chládek040
3Jiří Blahůt00
4Martina Nohavicová81713
5Jaromír Nohavica05033
6Miroslav Muroň3330
7Jiří Frejka00
8Zbyněk Burda19
9Jiří Janatka00
10Karel Král0
11Iveta Vondrátová37
12Vít Sázavský2855
13Jindřiška Králová0
14Ludmila Krejčí228
15Josef Grosskopf000
16Pavlína Formánková00
17Lukáš Karlec50
18Radim Hyršovský174620
19Iva Niklesová00
20Jiří Kracík000
21Ota Popp00
22Milan Kuděj446
23Jiří Novotný starší00
24Drahomíra Venclová0
25Luboš Vencl1111
26Dagmar Rusá022
27Jana Rusá3036
28Kateřina Rusá46
29Jitka Folberová00
30Jiří Novotný mladší0
31František Vokatý10
32Milena Kaprálová
33Jiří Chudoba0
34Ivan Růžička00
35Marie Kaňovská61926
36Petr Kaňovský55932
37Jaroslav Kodym3639
38Robert Babilon
39Vlasta Hucková055
40Jan Řepka
41Jan Kovařík13
42Vladislava Hořovská0
43Martin Daněk70
44Petr Kuča100.5
45Hana Závišková00
46Alena Jankovcová090
47Petr Landa2642
48Jana Vacková00
49Antonín Kaprál
50Vanda Folberová7
51Jiřina Lehká00
52Tomáš Ptáček14018
53Karel Sikora421242
54Marek Holba39
55Pavel Chaloupka3924
56Ondřej Janovič6
57Martin Kuča
58Marek Lašťovka00
59Martin Vacek1512
60Jiří Čech0
61Vladimír Kaňovský20
62Martin Zajíček
63Zdeněk Škvrna0
64Zdeněk Vencl0
65Jana Járová000
66Václav Jára020
67Jindra Buksová131310
68Jaromír Buksa202815
69Michal Sikora183655
70Ludmila Kadlicová16
71Milan Vaněk
72Alexandra Willerthová0204
73Veronika Pavlů000
74Marek Sikora0
75Dana Jančíková
76Milan Roupec1222
77Jiří Čenovský0
78Jolana Kajzarová00
79Blanka Kovaříková00
80Jiří Vícha002
81Michal Bahník31819
82Jiří Dolanský
83Ivo Husar0
84Anna Káňová
85Sára Matějková0
86Josef Nerodil001
87Jan Suchánek24140
88Petr Vetešník16017
89Věra Beranová00
90Michaela Marečková0
91Tomáš Kuča502611
92Ivan Kurz
93František Růžička00
94Martin Choděra0
95Zdena Ciprová96
96Roman Čejka
97Dana Pokorná0100
98Jan Pavlík
99Pavel Roštínský0
100Jiří Vilím0
101Jiří Kamín816
102Pavel Vojáček00
103Livia Kubátová00
104Oldřich Lomecký0
105Martin Ďuriš030
106Michaela Muroňová0
107Martin Sobala153350
108Marián Viochna
109Sylvie Viochnová
110Johana Žáčková000
111Lenka Kudělová00
112Dagmar Ptáčková00
113Jaroslav Chudoba0
114Leoš Červený0
115Pavel Žibřid02428
116Vladimír Veyr
117Dan Balun000
118Zlata Balunová000
119Jana Pečenková00
120Jaroslav Biolek000
121Věra Rudolfová00
122Matěj Žaloudek00
123Eva Slouková0
124Marie Kolářová0
125Anna Rybínová0
126Hana Žibřidová0
127Milena Filipová0
128Dana Klimešová0
129Irena Valchářová0
130Romana Vlková0
131Ivo Geiger0
132Lenka Zlámalíková00
133Robert Vlk0
134Richard Kuzikowský0
135Irena Fučíková
136Renáta Hyklová
137Daniel Colett
138Jiří Kuděla
139Petr Mikšík
140Jiří Novák
141Dana Zipserová
142Renáta Szolonyová
143Michal Závada
144Dana Závadová
145Milena Žárská
146Anna Krestýnová

Jak se kvalifikace počítá najdete v pravidlech kvalifikace