26. 09. T Třinec Info
03. 10. QT Soběsuky (u Kroměříže) Info
17. 10. QT Přerov Info

Kvalifikace na mistrovství republiky 2002

Do kvalifikace se započítává nejlepších umístění na turnaji. Vítěz předchozího mistrovství se automaticky kvalifikuje i na MR 2002.

Zobrazit pořadí
PořJménoBodyqt1qt2Kompenzační body
1Daniel Zeman00
2Vladimír Chládek04
3Jiří Blahůt0
4Martina Nohavicová817
5Jaromír Nohavica050
6Miroslav Muroň33
7Jiří Frejka0
8Zbyněk Burda19
9Jiří Janatka0
10Karel Král0
11Iveta Vondrátová3
12Vít Sázavský2855
13Jindřiška Králová0
14Ludmila Krejčí22
15Josef Grosskopf00
16Pavlína Formánková0
17Lukáš Karlec5
18Radim Hyršovský1746
19Iva Niklesová0
20Jiří Kracík00
21Ota Popp00
22Milan Kuděj4
23Jiří Novotný starší00
24Drahomíra Venclová0
25Luboš Vencl1111
26Dagmar Rusá0
27Jana Rusá30
28Kateřina Rusá46
29Jitka Folberová00
30Jiří Novotný mladší0
31František Vokatý10
32Milena Kaprálová
33Jiří Chudoba0
34Ivan Růžička0
35Marie Kaňovská619
36Petr Kaňovský5555
37Jaroslav Kodym36
38Robert Babilon
39Vlasta Hucková05
40Jan Řepka
41Jan Kovařík1
42Vladislava Hořovská0
43Martin Daněk7
44Petr Kuča11
45Hana Závišková0
46Alena Jankovcová09
47Petr Landa2642
48Jana Vacková0
49Antonín Kaprál
50Vanda Folberová7
51Jiřina Lehká0
52Tomáš Ptáček140
53Karel Sikora4212
54Marek Holba39
55Pavel Chaloupka39
56Ondřej Janovič6
57Martin Kuča
58Marek Lašťovka0
59Martin Vacek15
60Jiří Čech0
61Vladimír Kaňovský20
62Martin Zajíček
63Zdeněk Škvrna0
64Zdeněk Vencl0
65Jana Járová00
66Václav Jára02
67Jindra Buksová1313
68Jaromír Buksa2028
69Michal Sikora1836
70Ludmila Kadlicová16
71Milan Vaněk
72Alexandra Willerthová020
73Veronika Pavlů00
74Marek Sikora0
75Dana Jančíková
76Milan Roupec1222
77Jiří Čenovský0
78Jolana Kajzarová0
79Blanka Kovaříková0
80Jiří Vícha00
81Michal Bahník318
82Jiří Dolanský
83Ivo Husar0
84Anna Káňová
85Sára Matějková0
86Josef Nerodil00
87Jan Suchánek2414
88Petr Vetešník160
89Věra Beranová0
90Michaela Marečková0
91Tomáš Kuča5026
92Ivan Kurz
93František Růžička0
94Martin Choděra0
95Zdena Ciprová9
96Roman Čejka
97Dana Pokorná010
98Jan Pavlík
99Pavel Roštínský0
100Jiří Vilím0
101Jiří Kamín8
102Pavel Vojáček0
103Livia Kubátová0
104Oldřich Lomecký0
105Martin Ďuriš030
106Michaela Muroňová
107Martin Sobala1533
108Marián Viochna
109Sylvie Viochnová
110Johana Žáčková00
111Lenka Kudělová0
112Dagmar Ptáčková0
113Jaroslav Chudoba0
114Leoš Červený0
115Pavel Žibřid024
116Vladimír Veyr
117Dan Balun00
118Zlata Balunová00
119Jana Pečenková0
120Jaroslav Biolek00
121Věra Rudolfová0
122Matěj Žaloudek0
123Eva Slouková0
124Marie Kolářová0
125Anna Rybínová0
126Hana Žibřidová0
127Milena Filipová0
128Dana Klimešová0
129Irena Valchářová0
130Romana Vlková0
131Ivo Geiger0
132Lenka Zlámalíková0
133Robert Vlk0
134Richard Kuzikowský
135Irena Fučíková
136Renáta Hyklová
137Daniel Colett
138Jiří Kuděla
139Petr Mikšík
140Jiří Novák
141Dana Zipserová
142Renáta Szolonyová
143Michal Závada
144Dana Závadová
145Milena Žárská
146Anna Krestýnová

Jak se kvalifikace počítá najdete v pravidlech kvalifikace