26. 09. T Třinec Info
03. 10. QT Soběsuky (u Kroměříže) Info
17. 10. QT Přerov Info

Kvalifikace na mistrovství republiky 2002

Do kvalifikace se započítává nejlepších umístění na turnaji. Vítěz předchozího mistrovství se automaticky kvalifikuje i na MR 2002.

Zobrazit pořadí
PořJménoBodyqt1Kompenzační body
1Daniel Zeman0
2Vladimír Chládek0
3Jiří Blahůt0
4Martina Nohavicová8
5Jaromír Nohavica0
6Miroslav Muroň33
7Jiří Frejka0
8Zbyněk Burda19
9Jiří Janatka0
10Karel Král0
11Iveta Vondrátová
12Vít Sázavský28
13Jindřiška Králová0
14Ludmila Krejčí22
15Josef Grosskopf0
16Pavlína Formánková0
17Lukáš Karlec5
18Radim Hyršovský17
19Iva Niklesová0
20Jiří Kracík0
21Ota Popp0
22Milan Kuděj4
23Jiří Novotný starší0
24Drahomíra Venclová0
25Luboš Vencl11
26Dagmar Rusá0
27Jana Rusá30
28Kateřina Rusá46
29Jitka Folberová0
30Jiří Novotný mladší
31František Vokatý10
32Milena Kaprálová
33Jiří Chudoba0
34Ivan Růžička0
35Marie Kaňovská6
36Petr Kaňovský55
37Jaroslav Kodym36
38Robert Babilon
39Vlasta Hucková0
40Jan Řepka
41Jan Kovařík1
42Vladislava Hořovská0
43Martin Daněk
44Petr Kuča
45Hana Závišková
46Alena Jankovcová0
47Petr Landa26
48Jana Vacková
49Antonín Kaprál
50Vanda Folberová7
51Jiřina Lehká
52Tomáš Ptáček14
53Karel Sikora42
54Marek Holba39
55Pavel Chaloupka
56Ondřej Janovič
57Martin Kuča
58Marek Lašťovka0
59Martin Vacek
60Jiří Čech0
61Vladimír Kaňovský2
62Martin Zajíček
63Zdeněk Škvrna0
64Zdeněk Vencl0
65Jana Járová0
66Václav Jára0
67Jindra Buksová13
68Jaromír Buksa20
69Michal Sikora18
70Ludmila Kadlicová
71Milan Vaněk
72Alexandra Willerthová0
73Veronika Pavlů0
74Marek Sikora0
75Dana Jančíková
76Milan Roupec12
77Jiří Čenovský0
78Jolana Kajzarová
79Blanka Kovaříková0
80Jiří Vícha0
81Michal Bahník3
82Jiří Dolanský
83Ivo Husar
84Anna Káňová
85Sára Matějková
86Josef Nerodil0
87Jan Suchánek24
88Petr Vetešník16
89Věra Beranová0
90Michaela Marečková
91Tomáš Kuča50
92Ivan Kurz
93František Růžička
94Martin Choděra0
95Zdena Ciprová9
96Roman Čejka
97Dana Pokorná0
98Jan Pavlík
99Pavel Roštínský0
100Jiří Vilím
101Jiří Kamín
102Pavel Vojáček
103Livia Kubátová
104Oldřich Lomecký0
105Martin Ďuriš0
106Michaela Muroňová
107Martin Sobala15
108Marián Viochna
109Sylvie Viochnová
110Johana Žáčková0
111Lenka Kudělová
112Dagmar Ptáčková
113Jaroslav Chudoba0
114Leoš Červený0
115Pavel Žibřid0
116Vladimír Veyr
117Dan Balun0
118Zlata Balunová0
119Jana Pečenková0
120Jaroslav Biolek0
121Věra Rudolfová0
122Matěj Žaloudek
123Eva Slouková
124Marie Kolářová
125Anna Rybínová
126Hana Žibřidová
127Milena Filipová
128Dana Klimešová
129Irena Valchářová
130Romana Vlková
131Ivo Geiger
132Lenka Zlámalíková
133Robert Vlk
134Richard Kuzikowský
135Irena Fučíková
136Renáta Hyklová
137Daniel Colett
138Jiří Kuděla
139Petr Mikšík
140Jiří Novák
141Dana Zipserová
142Renáta Szolonyová
143Michal Závada
144Dana Závadová
145Milena Žárská
146Anna Krestýnová

Jak se kvalifikace počítá najdete v pravidlech kvalifikace