31. 10. QT Praha Info
01. 11. MR2 Praha Info
07. 11. T Třinec Info

Kvalifikace na mistrovství republiky 2020

Do kvalifikace se započítává 7 nejlepších umístění na turnaji. Za pořádání turnaje se udělují kompenzační body, které se spočtou jako průměr z ostatních výsledků. Vítěz předchozího mistrovství se automaticky kvalifikuje i na MR 2020.

Zobrazit pořadí
PořJménoBodyqt1qt2qt3qt4qt5qt6qt7qt8qt9Kompenzační body
1Břetislav Basta322284250505513425513
2Tomáš Rodr296502855132850244639
3Petr Landa25619328364230502446
4Jana Vágnerová220101539551428173630
5Vojta Vacek205365193036391926
6Pavel Vojáček20381722303924262636
7Martin Hrubý1994220914920282055
8Kateřina Rusá19730742264646
9Jiří Kamín19433015241646113033
10Michal Sikora17955394639
11Jana Vacková168333614221552820
12Pavel Podbrdský16039165055
13Pavel Chaloupka15965020281342
14Jiří Kracík1521819819133342
15Zbyněk Burda1471522331016181528
16Michal Přikryl14426242301250
17Aleš Horák1322088171917361310
18Jaromír Buksa1321314332250
19Alexandra Willerthová121.300261833221012
20Luboš Vencl121165536104
21Pavel Palička121422551822
22Milena Filipová1161713158331416
23Radek Mannheim112.3016179391417
24Věra Majtánová1111192412151624
25Josef Nerodil1072607103314895
26Vít Sázavský10421016263911
27Martin Worek1023346914
28Radana Williamsová99.3030191731119
29Martina Iliasová86924181817
30Alena Jankovcová85.51200164215
31Filip Vojáček724626
32Dagmar Rusá64.7001136665
33Milan Kuděj584612
34František Růžička52.1018135412
35Petr Kuča42.80037100229
36Martin Sobala4242
37Marek Holba422418
38Karel Sikora3712718
39Viktor Hagenhofer30.1057927
40Jana Novotná29.11403336
41Martin Vacek29227
42Žaneta Leová27.27020
43Jana Pečenková231211
44Marcela Havelková20.320612
45Jolana Kajzarová20.2200
46Martin Kuča2020
47Jaromír Haupt19.3019
48Marie Worková19118
49Daniel Turek18006141114
50Jan Votava18117
51Len H. Böhmová15.6001500
52Adéla Svítková14.60002246
53Zuzana Skálová14410
54Hana Kawiková12.6010083
55Jindra Buksová11.2065
56Hana Závišková11.1011
57Radim Hyršovský11110
58Mirka Zaisová9.2504
59Marián Viochna88
60Aleš Kika853
61Dagmar Mannheimová66
62Raul Kačírek541
63Milan Fišer3002
64Gabriela Gugová2.20020
65Markéta Gutmanová0.600
66Petra Fišerová0.30
67Niki Zgafasová0.200
68Michaela Marečková0.200
69Zděnka Pařízková0.10
70Petra Miartušová0.10
71Marcela Steiglová0.100
72Lenka Paličková0.10
73Zuzana Pospíšilová0.10
74Libuše Chládková0.10
75Alena Fiedlerová0.10
76Eva Pařízková0.10
77Ingrid Hubáček00
78Ondřej Vlach00

Jak se kvalifikace počítá najdete v pravidlech kvalifikace