31. 10. QT Praha Info
01. 11. MR2 Praha Info
07. 11. T Třinec Info
8. kvalifikační turnaj, Pardubice

Kvalifikace na mistrovství republiky 2020

Do kvalifikace se započítává 7 nejlepších umístění na turnaji. Za pořádání turnaje se udělují kompenzační body, které se spočtou jako průměr z ostatních výsledků. Vítěz předchozího mistrovství se automaticky kvalifikuje i na MR 2020.

Zobrazit pořadí
PořJménoBodyqt1qt2qt3qt4qt5qt6qt7qt8Kompenzační body
1Břetislav Basta3222842505055134255
2Tomáš Rodr2815028551328502446
3Petr Landa229193283642305024
4Jana Vágnerová2041015395514281736
5Kateřina Rusá19730742264646
6Pavel Vojáček184817223039242626
7Vojta Vacek1843651930363919
8Michal Sikora17955394639
9Jiří Kamín172330152416461130
10Pavel Podbrdský16039165055
11Pavel Chaloupka15965020281342
12Martin Hrubý15342209149202820
13Jana Vacková1533336142215528
14Jaromír Buksa1321314332250
15Aleš Horák13020881719173613
16Zbyněk Burda12915223310161815
17Luboš Vencl121165536104
18Radek Mannheim112.3016179391417
19Jiří Kracík11018198191333
20Alexandra Willerthová109.4002618332210
21Josef Nerodil107260710331489
22Milena Filipová10017131583314
23Pavel Palička994225518
24Michal Přikryl94262423012
25Vít Sázavský93210162639
26Martin Worek8833469
27Věra Majtánová8711924121516
28Radana Williamsová80.30301917311
29Filip Vojáček724626
30Alena Jankovcová70.512001642
31Martina Iliasová699241818
32Dagmar Rusá64.7001136665
33Milan Kuděj584612
34František Růžička52.1018135412
35Marek Holba422418
36Martin Sobala4242
37Petr Kuča33.8003710022
38Jana Novotná29.11403336
39Martin Vacek29227
40Žaneta Leová27.27020
41Viktor Hagenhofer23.105792
42Jana Pečenková231211
43Marcela Havelková20.320612
44Jolana Kajzarová20.2200
45Martin Kuča2020
46Jaromír Haupt19.3019
47Karel Sikora19127
48Jan Votava18117
49Len H. Böhmová15.6001500
50Daniel Turek14.100614111
51Zuzana Skálová14410
52Jindra Buksová11.2065
53Hana Závišková11.1011
54Marie Worková1111
55Radim Hyršovský11110
56Hana Kawiková9.601008
57Mirka Zaisová9.2504
58Adéla Svítková8.6000224
59Marián Viochna88
60Aleš Kika853
61Dagmar Mannheimová66
62Raul Kačírek541
63Milan Fišer3002
64Gabriela Gugová2.20020
65Markéta Gutmanová0.600
66Petra Fišerová0.30
67Niki Zgafasová0.200
68Michaela Marečková0.200
69Zděnka Pařízková0.10
70Petra Miartušová0.10
71Marcela Steiglová0.100
72Lenka Paličková0.10
73Zuzana Pospíšilová0.10
74Libuše Chládková0.10
75Alena Fiedlerová0.10
76Eva Pařízková0.10
77Ingrid Hubáček00
78Ondřej Vlach00

Jak se kvalifikace počítá najdete v pravidlech kvalifikace