7. kvalifikační turnaj, Brno, 2020

Kvalifikace na mistrovství republiky 2020

Do kvalifikace se započítává 7 nejlepších umístění na turnaji. Za pořádání turnaje se udělují kompenzační body, které se spočtou jako průměr z ostatních výsledků. Vítěz předchozího mistrovství se automaticky kvalifikuje i na MR 2020.

Zobrazit pořadí
PořJménoBodyqt1qt2qt3qt4qt5qt6qt7Kompenzační body
1Břetislav Basta28028425050551342
2Tomáš Rodr24850285513285024
3Petr Landa2081932836423050
4Kateřina Rusá19730742264646
5Michal Sikora17955394639
6Jana Vágnerová17810153955142817
7Pavel Vojáček1668172230392426
8Vojta Vacek16536519303639
9Pavel Podbrdský16039165055
10Pavel Chaloupka15965020281342
11Jiří Kamín1453301524164611
12Martin Hrubý142422091492028
13Jana Vacková12533361422155
14Aleš Horák125208817191736
15Luboš Vencl121165536104
16Zbyněk Burda114152233101618
17Alexandra Willerthová99.40026183322
18Josef Nerodil98.126071033148
19Radek Mannheim95.30161793914
20Martin Worek8833469
21Milena Filipová86171315833
22Jaromír Buksa8213143322
23Michal Přikryl822624230
24Pavel Palička8142255
25Jiří Kracík77181981913
26Filip Vojáček724626
27Věra Majtánová71119241215
28Radana Williamsová69.303019173
29Martina Iliasová699241818
30Dagmar Rusá59.700113666
31Milan Kuděj584612
32Vít Sázavský542101626
33František Růžička52.1018135412
34Marek Holba422418
35Martin Sobala4242
36Martin Vacek29227
37Alena Jankovcová28.5120016
38Žaneta Leová27.27020
39Jana Novotná23.1140333
40Jana Pečenková231211
41Viktor Hagenhofer21.10579
42Marcela Havelková20.320612
43Jolana Kajzarová20.2200
44Martin Kuča2020
45Jaromír Haupt19.3019
46Karel Sikora19127
47Len H. Böhmová15.6001500
48Zuzana Skálová14410
49Daniel Turek13.10061411
50Petr Kuča11.90037100
51Jindra Buksová11.2065
52Hana Závišková11.1011
53Radim Hyršovský11110
54Jan Votava1111
55Marie Worková1111
56Mirka Zaisová9.2504
57Marián Viochna88
58Dagmar Mannheimová66
59Raul Kačírek541
60Aleš Kika55
61Adéla Svítková4.600022
62Milan Fišer3002
63Gabriela Gugová2.20020
64Hana Kawiková1.60100
65Markéta Gutmanová0.600
66Petra Fišerová0.30
67Niki Zgafasová0.200
68Michaela Marečková0.200
69Zděnka Pařízková0.10
70Petra Miartušová0.10
71Marcela Steiglová0.100
72Lenka Paličková0.10
73Zuzana Pospíšilová0.10
74Libuše Chládková0.10
75Alena Fiedlerová0.10
76Eva Pařízková0.10
77Ingrid Hubáček00
78Ondřej Vlach00

Jak se kvalifikace počítá najdete v pravidlech kvalifikace