26. 09. T Třinec Info
03. 10. QT Soběsuky (u Kroměříže) Info
17. 10. QT Přerov Info

Kvalifikace na mistrovství republiky 2020

Do kvalifikace se započítává 7 nejlepších umístění na turnaji. Za pořádání turnaje se udělují kompenzační body, které se spočtou jako průměr z ostatních výsledků. Vítěz předchozího mistrovství se automaticky kvalifikuje i na MR 2020.

Zobrazit pořadí
PořJménoBodyqt1qt2qt3qt4qt5Kompenzační body
1Zděnka Pařízková
2Jan Votava
3Břetislav Basta2252842505055
4Michal Sikora17955394639
5Tomáš Rodr1745028551328
6Kateřina Rusá151307422646
7Jana Vágnerová1331015395514
8Petr Landa128193283642
9Pavel Chaloupka117650202813
10Pavel Vojáček116817223039
11Luboš Vencl107165536
12Pavel Podbrdský105391650
13Jana Vacková10533361422
14Martin Hrubý9442209149
15Vojta Vacek903651930
16Jiří Kamín88330152416
17Zbyněk Burda8015223310
18Martin Worek793346
19Josef Nerodil76.126071033
20Aleš Horák7220881719
21Radana Williamsová66.30301917
22Jaromír Buksa60131433
23Milan Kuděj584612
24Věra Majtánová561192412
25Vít Sázavský542101626
26Martina Iliasová5192418
27Michal Přikryl502624
28Dagmar Rusá47.7001136
29Filip Vojáček4646
30Jiří Kracík4518198
31Milena Filipová45171315
32Alexandra Willerthová44.4002618
33Radek Mannheim42.3016179
34Marek Holba422418
35Martin Sobala4242
36František Růžička36.1018135
37Pavel Palička26422
38Jana Pečenková231211
39Martin Vacek2222
40Jana Novotná20.114033
41Jolana Kajzarová2020
42Martin Kuča2020
43Len H. Böhmová15.10015
44Viktor Hagenhofer12.1057
45Alena Jankovcová12.1120
46Karel Sikora1212
47Petr Kuča11.200371
48Daniel Turek11.100614
49Hana Závišková11.1011
50Radim Hyršovský11110
51Marie Worková1111
52Mirka Zaisová9.2504
53Marcela Havelková8.3206
54Marián Viochna88
55Žaneta Leová7.270
56Jindra Buksová6.206
57Dagmar Mannheimová66
58Raul Kačírek541
59Aleš Kika55
60Adéla Svítková4.600022
61Zuzana Skálová44
62Gabriela Gugová2.1002
63Hana Kawiková1.4010
64Markéta Gutmanová0.600
65Milan Fišer0.50
66Jaromír Haupt0.30
67Petra Fišerová0.30
68Niki Zgafasová0.200
69Michaela Marečková0.200
70Petra Miartušová0.10
71Marcela Steiglová0.100
72Lenka Paličková0.10
73Libuše Chládková0.10
74Zuzana Pospíšilová0.10
75Alena Fiedlerová0.10
76Eva Pařízková0.10
77Ingrid Hubáček00
78Ondřej Vlach00

Jak se kvalifikace počítá najdete v pravidlech kvalifikace