22. 08. QT Dolní Kralovice Info Přihlášení Přihlásit
12. 09. QT Brno Info
13. 09. LIGA Brno Info
5. kvalifikační turnaj, Plzeň

Kvalifikace na mistrovství republiky 2020

Do kvalifikace se započítává 7 nejlepších umístění na turnaji. Za pořádání turnaje se udělují kompenzační body, které se spočtou jako průměr z ostatních výsledků. Vítěz předchozího mistrovství se automaticky kvalifikuje i na MR 2020.

Zobrazit pořadí
PořJménoBodyqt1qt2qt3qt4qt5Kompenzační body
1Břetislav Basta2252842505055
2Michal Sikora17955394639
3Tomáš Rodr1745028551328
4Kateřina Rusá151307422646
5Jana Vágnerová1331015395514
6Petr Landa128193283642
7Pavel Chaloupka117650202813
8Pavel Vojáček116817223039
9Luboš Vencl107165536
10Jana Vacková10533361422
11Pavel Podbrdský105391650
12Martin Hrubý9442209149
13Vojta Vacek903651930
14Jiří Kamín88330152416
15Zbyněk Burda8015223310
16Martin Worek793346
17Josef Nerodil76.126071033
18Aleš Horák7220881719
19Radana Williamsová66.30301917
20Jaromír Buksa60131433
21Milan Kuděj584612
22Věra Majtánová561192412
23Vít Sázavský542101626
24Martina Iliasová5192418
25Michal Přikryl502624
26Dagmar Rusá47.7001136
27Filip Vojáček4646
28Milena Filipová45171315
29Jiří Kracík4518198
30Alexandra Willerthová44.4002618
31Radek Mannheim42.3016179
32Martin Sobala4242
33Marek Holba422418
34František Růžička36.1018135
35Pavel Palička26422
36Jana Pečenková231211
37Martin Vacek2222
38Jana Novotná20.114033
39Martin Kuča2020
40Jolana Kajzarová2020
41Len H. Böhmová15.10015
42Viktor Hagenhofer12.1057
43Alena Jankovcová12.1120
44Karel Sikora1212
45Petr Kuča11.200371
46Daniel Turek11.100614
47Hana Závišková11.1011
48Marie Worková1111
49Radim Hyršovský11110
50Mirka Zaisová9.2504
51Marcela Havelková8.3206
52Marián Viochna88
53Žaneta Leová7.270
54Jindra Buksová6.206
55Dagmar Mannheimová66
56Raul Kačírek541
57Aleš Kika55
58Adéla Svítková4.600022
59Zuzana Skálová44
60Gabriela Gugová2.1002
61Hana Kawiková1.4010
62Markéta Gutmanová0.600
63Milan Fišer0.50
64Jaromír Haupt0.30
65Petra Fišerová0.30
66Niki Zgafasová0.200
67Michaela Marečková0.200
68Petra Miartušová0.10
69Marcela Steiglová0.100
70Lenka Paličková0.10
71Zuzana Pospíšilová0.10
72Libuše Chládková0.10
73Alena Fiedlerová0.10
74Eva Pařízková0.10
75Ingrid Hubáček00
76Ondřej Vlach00

Jak se kvalifikace počítá najdete v pravidlech kvalifikace