22. 08. QT Dolní Kralovice Info Přihlášení Přihlásit
12. 09. QT Brno Info
13. 09. LIGA Brno Info

Kvalifikace na mistrovství republiky 2020

Do kvalifikace se započítává 7 nejlepších umístění na turnaji. Za pořádání turnaje se udělují kompenzační body, které se spočtou jako průměr z ostatních výsledků. Vítěz předchozího mistrovství se automaticky kvalifikuje i na MR 2020.

Zobrazit pořadí
PořJménoBodyqt1qt2qt3qt4Kompenzační body
1Milan Fišer
2Petra Fišerová
3Martin Kuča
4Michal Sikora17955394639
5Břetislav Basta17028425050
6Tomáš Rodr14650285513
7Jana Vágnerová11910153955
8Luboš Vencl107165536
9Kateřina Rusá1053074226
10Pavel Chaloupka1046502028
11Petr Landa861932836
12Martin Hrubý854220914
13Jana Vacková83333614
14Martin Worek793346
15Pavel Vojáček778172230
16Jiří Kamín723301524
17Zbyněk Burda70152233
18Vojta Vacek6036519
19Jaromír Buksa60131433
20Milan Kuděj584612
21Pavel Podbrdský553916
22Aleš Horák53208817
23Martina Iliasová5192418
24Radana Williamsová49.303019
25Filip Vojáček4646
26Milena Filipová45171315
27Alexandra Willerthová44.4002618
28Věra Majtánová4411924
29Josef Nerodil43.1260710
30Radek Mannheim42.3016179
31Martin Sobala4242
32Jiří Kracík371819
33František Růžička31.101813
34Vít Sázavský2821016
35Pavel Palička26422
36Michal Přikryl2626
37Marek Holba2424
38Martin Vacek2222
39Jolana Kajzarová2020
40Jana Novotná17.11403
41Alena Jankovcová12.1120
42Karel Sikora1212
43Jana Pečenková1212
44Dagmar Rusá11.70011
45Hana Závišková11.1011
46Marie Worková1111
47Radim Hyršovský11110
48Petr Kuča10.20037
49Mirka Zaisová9.2504
50Marián Viochna88
51Žaneta Leová7.270
52Daniel Turek7.10061
53Jindra Buksová6.206
54Dagmar Mannheimová66
55Viktor Hagenhofer5.105
56Aleš Kika55
57Raul Kačírek541
58Zuzana Skálová44
59Adéla Svítková2.60002
60Marcela Havelková2.320
61Gabriela Gugová2.1002
62Hana Kawiková101
63Markéta Gutmanová0.600
64Jaromír Haupt0.30
65Niki Zgafasová0.200
66Michaela Marečková0.200
67Len H. Böhmová0.100
68Petra Miartušová0.10
69Marcela Steiglová0.100
70Lenka Paličková0.10
71Zuzana Pospíšilová0.10
72Libuše Chládková0.10
73Alena Fiedlerová0.10
74Eva Pařízková0.10
75Ingrid Hubáček00
76Ondřej Vlach00

Jak se kvalifikace počítá najdete v pravidlech kvalifikace