19. 09. QT Pardubice Info Přihlášení Přihlásit
26. 09. T Třinec Info
03. 10. QT Soběsuky (u Kroměříže) Info
4. kvalifikační turnaj, Třinec

Kvalifikace na mistrovství republiky 2020

Do kvalifikace se započítává 7 nejlepších umístění na turnaji. Za pořádání turnaje se udělují kompenzační body, které se spočtou jako průměr z ostatních výsledků. Vítěz předchozího mistrovství se automaticky kvalifikuje i na MR 2020.

Zobrazit pořadí
PořJménoBodyqt1qt2qt3qt4Kompenzační body
1Jan Votava
2Zděnka Pařízková
3Martin Kuča
4Petra Fišerová
5Milan Fišer
6Michal Sikora17955394639
7Břetislav Basta17028425050
8Tomáš Rodr14650285513
9Jana Vágnerová11910153955
10Luboš Vencl107165536
11Kateřina Rusá1053074226
12Pavel Chaloupka1046502028
13Petr Landa861932836
14Martin Hrubý854220914
15Jana Vacková83333614
16Martin Worek793346
17Pavel Vojáček778172230
18Jiří Kamín723301524
19Zbyněk Burda70152233
20Jaromír Buksa60131433
21Vojta Vacek6036519
22Milan Kuděj584612
23Pavel Podbrdský553916
24Aleš Horák53208817
25Martina Iliasová5192418
26Radana Williamsová49.303019
27Filip Vojáček4646
28Milena Filipová45171315
29Alexandra Willerthová44.4002618
30Věra Majtánová4411924
31Josef Nerodil43.1260710
32Radek Mannheim42.3016179
33Martin Sobala4242
34Jiří Kracík371819
35František Růžička31.101813
36Vít Sázavský2821016
37Michal Přikryl2626
38Pavel Palička26422
39Marek Holba2424
40Martin Vacek2222
41Jolana Kajzarová2020
42Jana Novotná17.11403
43Alena Jankovcová12.1120
44Karel Sikora1212
45Jana Pečenková1212
46Dagmar Rusá11.70011
47Hana Závišková11.1011
48Radim Hyršovský11110
49Marie Worková1111
50Petr Kuča10.20037
51Mirka Zaisová9.2504
52Marián Viochna88
53Žaneta Leová7.270
54Daniel Turek7.10061
55Jindra Buksová6.206
56Dagmar Mannheimová66
57Viktor Hagenhofer5.105
58Raul Kačírek541
59Aleš Kika55
60Zuzana Skálová44
61Adéla Svítková2.60002
62Marcela Havelková2.320
63Gabriela Gugová2.1002
64Hana Kawiková101
65Markéta Gutmanová0.600
66Jaromír Haupt0.30
67Niki Zgafasová0.200
68Michaela Marečková0.200
69Len H. Böhmová0.100
70Petra Miartušová0.10
71Marcela Steiglová0.100
72Lenka Paličková0.10
73Libuše Chládková0.10
74Zuzana Pospíšilová0.10
75Alena Fiedlerová0.10
76Eva Pařízková0.10
77Ingrid Hubáček00
78Ondřej Vlach00

Jak se kvalifikace počítá najdete v pravidlech kvalifikace