08. 08. T Třinec Info
22. 08. QT Dolní Kralovice Info Přihlášení Přihlásit
12. 09. QT Brno Info
3. kvalifikační turnaj, Hradec Králové

Kvalifikace na mistrovství republiky 2020

Do kvalifikace se započítává 7 nejlepších umístění na turnaji. Za pořádání turnaje se udělují kompenzační body, které se spočtou jako průměr z ostatních výsledků. Vítěz předchozího mistrovství se automaticky kvalifikuje i na MR 2020.

Zobrazit body
PořJménoBodyqt1qt2qt3Kompenzační body
1Milan Fišer
2Zuzana Skálová
3Marie Worková
4Jolana Kajzarová
5Karel Sikora
6Dagmar Mannheimová
7Martin Kuča
8Petra Fišerová
9Aleš Kika
10Marián Viochna
11Martin Sobala
12Michal Sikora140153
13Tomáš Rodr133291
14Břetislav Basta120942
15Luboš Vencl1071716
16Jana Vacková837619
17Kateřina Rusá798264
18Pavel Chaloupka7627213
19Martin Hrubý7141324
20Jana Vágnerová6423185
21Jaromír Buksa6020197
22Vojta Vacek6062814
23Milan Kuděj58321
24Pavel Podbrdský55517
25Martina Iliasová51241115
26Petr Landa5014309
27Jiří Kamín4830818
28Pavel Vojáček47251612
29Filip Vojáček463
30Věra Majtánová44222411
31Jiří Kracík371514
32Zbyněk Burda371812
33Aleš Horák36132525
34Radek Mannheim33.3351716
35Josef Nerodil33.1104326
36Martin Worek337
37František Růžička31.1401520
38Radana Williamsová30.3348
39Milena Filipová301620
40Alexandra Willerthová26.4393510
41Michal Přikryl2610
42Marek Holba2411
43Martin Vacek2212
44Jana Novotná14.11947
45Alena Jankovcová12.12138
46Vít Sázavský123123
47Jana Pečenková1221
48Dagmar Rusá11.7373322
49Hana Závišková11.14122
50Radim Hyršovský113223
51Mirka Zaisová9.2283629
52Žaneta Leová7.22637
53Jindra Buksová6.23627
54Daniel Turek6.1495127
55Viktor Hagenhofer5.13828
56Raul Kačírek52932
57Pavel Palička429
58Petr Kuča3.2424630
59Marcela Havelková2.33134
60Gabriela Gugová2.1475331
61Hana Kawiková15232
62Adéla Svítková0.6484833
63Markéta Gutmanová0.63341
64Jaromír Haupt0.334
65Niki Zgafasová0.24339
66Michaela Marečková0.24444
67Len H. Böhmová0.14650
68Petra Miartušová0.140
69Marcela Steiglová0.15154
70Lenka Paličková0.142
71Zuzana Pospíšilová0.145
72Libuše Chládková0.145
73Alena Fiedlerová0.149
74Eva Pařízková0.150
75Ingrid Hubáček052
76Ondřej Vlach053

Jak se kvalifikace počítá najdete v pravidlech kvalifikace