23. 11. MR Praha Info
9. kvalifikační turnaj, Brno

Kvalifikace na mistrovství republiky 2019

Do kvalifikace se započítává 6 nejlepších umístění na turnaji. Za pořádání turnaje se udělují kompenzační body, které se spočtou jako průměr z ostatních výsledků. Vítěz předchozího mistrovství se automaticky kvalifikuje i na MR 2019.

Zobrazit body
PořJménoBodyqt1qt2qt3qt4qt5qt6qt7qt8qt9Kompenzační body
1Eva Pařízková
2Libuše Chládková
3Petr Landa2219147371630232
4Pavel Vojáček2163215581354243
5Martin Vacek214816619329644
6Tomáš Rodr1993563334252269
7Martin Hrubý195204311117181315
8Luboš Vencl18296871
9Vojta Vacek1761341728283121120
10Břetislav Basta17517333251335
11Kateřina Rusá16524018101916711
12Jana Vágnerová157231114121623113
13Jiří Kamín15516101131812243023
14Pavel Chaloupka15410201116
15Martin Sobala151123
16Michal Přikryl148.342653488
17Milena Filipová144123625172913
18Jana Vacková1431419162235272028
19Filip Vojáček142.533182628.5
20Aleš Horák1331932137122891917
21Alena Jankovcová1226262715423681619
22Radek Mannheim121.972915271514143114.9
23Pavel Palička121.533202417
24Martina Iliasová121.43522172151017.4
25Zbyněk Burda114.717492124333251513.7
26Milan Kuděj1142183191115
27Jaromír Buksa11218232551512
28Vít Sázavský109304192
29Martin Daněk10811241427167
30Hana Závišková102292110302220111724
31Věra Majtánová10143124182610
32Josef Nerodil100.83999333772235
33Jindra Buksová93.2151823623
34Pavel Podbrdský9161
35František Růžička9022453442329142930
36Radana Williamsová84.35422014353221
37Alexandra Willerthová75.533531226191816
38Dagmar Rusá7413132936202227
39Martin Worek72.1472317102026
40Hana Kučová502
41Marek Holba46.3278263034
42Jiří Kracík452841313231252712
43Marcela Havelková40.33712233925
44Martin Kuča395
45Raul Kačírek37.34638401514
46Markéta Gutmanová33.3347
47Jana Hrušková30302118
48Mirka Zaisová28.231521037
49Radim Hyršovský28272816
50Zuzana Strnadová282625282929
51Jan Votava26.51033
52Viktor Hagenhofer20.9403937214930283533
53Niki Zgafasová18.224512440
54Lenka Paličková14.4501934
55Karel Sikora1221
56Jiřina Fišerová1221
57Jolana Kajzarová11.4373622
58Michal Sikora1122
59Zuzana Pospíšilová10.5332828
60Eva Baďurová924
61Zuzana Skálová8.43644382731
62Dana Fialová83226
63Daniel Colett825
64Daniel Turek6.443594240443129
65Dagmar Mannheimová429
66Jiří Kučka3.33035
67Žaneta Leová2.4603431
68Petr Kuča1.74454433946403432
69Michaela Marečková1.256414332
70Jindřich Sikora1.14432
71Jana Novotná0.941553543393638
72Len H. Böhmová0.7495848353836
73Petra Miartušová0.5373837
74Adéla Svítková0.448624545504540
75Jaromír Haupt0.441464138
76Milan Fišer0.448414837
77Vladimír Kaňovský0.334
78Jan Zvěřina0.2426139
79Gabriela Gugová0.245634447
80Marie Worková0.24039
81Renata Volfová0.23844
82Petra Špotáková0.2474742
83Miluše Šusterová0.24638
84Markéta Drabiščáková0.236
85Alena Fiedlerová0.2574345
86Marcela Mojžíšová0.138
87Marián Viochna0.139
88Milena Seidlová0.141
89Ondřej Vlach0.141
90Milan Seidl0.142
91Tomáš Seidler0.142
92Jaroslav Biolek0.146
93Monika Pecková0.146
94Eva Vondrášková0.147

Jak se kvalifikace počítá najdete v pravidlech kvalifikace