9. kvalifikační turnaj, Brno

Kvalifikace na mistrovství republiky 2019

Do kvalifikace se započítává 6 nejlepších umístění na turnaji. Za pořádání turnaje se udělují kompenzační body, které se spočtou jako průměr z ostatních výsledků. Vítěz předchozího mistrovství se automaticky kvalifikuje i na MR 2019.

Zobrazit pořadí
PořJménoBodyqt1qt2qt3qt4qt5qt6qt7qt8qt9Kompenzační body
1Eva Pařízková
2Libuše Chládková
3Petr Landa2212819330553631050
4Pavel Vojáček2161183930203942946
5Martin Vacek21430173614128364242
6Tomáš Rodr199036460428113628
7Martin Hrubý19513024243315205539
8Luboš Vencl1822836303355
9Vojta Vacek176550165546222413
10Břetislav Basta175160468204639
11Kateřina Rusá165500152614173324
12Jana Vágnerová1571024192217105520
13Jiří Kamín1551726552015229310
14Pavel Chaloupka1542613552436
15Martin Sobala151555046
16Michal Přikryl148.34273903030
17Milena Filipová144220816502820
18Jana Vacková1431914171106135030
19Filip Vojáček142.5464615728.5
20Aleš Horák1331412033225281416
21Alena Jankovcová12236761800301714
22Radek Mannheim121.9334186181919214.9
23Pavel Palička121.5013504216
24Martina Iliasová121.40111612392617.4
25Zbyněk Burda114.716012946081813.7
26Milan Kuděj11412302282418
27Jaromír Buksa11215108391822
28Vít Sázavský1093421450
29Martin Daněk1082491961733
30Hana Závišková102412263111324169
31Věra Majtánová101422915726
32Josef Nerodil100.8028280033110
33Jindra Buksová93.2181550010
34Pavel Podbrdský913655
35František Růžička901100421041943
36Radana Williamsová84.339013190112
37Alexandra Willerthová75.500227141517
38Dagmar Rusá7420204013116
39Martin Worek72.10101626137
40Hana Kučová5050
41Marek Holba46.3630730
42Jiří Kracík45502128622
43Marcela Havelková40.30221008
44Martin Kuča3939
45Raul Kačírek37.30001819
46Markéta Gutmanová33.3033
47Jana Hrušková3031215
48Mirka Zaisová28.220260
49Radim Hyršovský286517
50Zuzana Strnadová2878544
51Jan Votava26.5260
52Viktor Hagenhofer20.90001203500
53Niki Zgafasová18.29090
54Lenka Paličková14.40140
55Karel Sikora1212
56Jiřina Fišerová1212
57Jolana Kajzarová11.40011
58Michal Sikora1111
59Zuzana Pospíšilová10.5055
60Eva Baďurová99
61Zuzana Skálová8.400062
62Dana Fialová817
63Daniel Colett88
64Daniel Turek6.40000024
65Dagmar Mannheimová44
66Jiří Kučka3.330
67Žaneta Leová2.4002
68Petr Kuča1.700000001
69Michaela Marečková1.20001
70Jindřich Sikora1.101
71Jana Novotná0.90000000
72Len H. Böhmová0.7000000
73Petra Miartušová0.5000
74Adéla Svítková0.40000000
75Jaromír Haupt0.40000
76Milan Fišer0.40000
77Vladimír Kaňovský0.30
78Jan Zvěřina0.2000
79Gabriela Gugová0.20000
80Marie Worková0.200
81Renata Volfová0.200
82Petra Špotáková0.2000
83Miluše Šusterová0.200
84Markéta Drabiščáková0.20
85Alena Fiedlerová0.2000
86Marcela Mojžíšová0.10
87Marián Viochna0.10
88Milena Seidlová0.10
89Ondřej Vlach0.10
90Milan Seidl0.10
91Tomáš Seidler0.10
92Jaroslav Biolek0.10
93Monika Pecková0.10
94Eva Vondrášková0.10

Jak se kvalifikace počítá najdete v pravidlech kvalifikace