26. 10. QT Praha Info Přihlášení Přihlásit
27. 10. MR2 Praha Info Přihlášení Přihlásit
23. 11. MR Praha Info
9. kvalifikační turnaj, Brno

Kvalifikace na mistrovství republiky 2019

Do kvalifikace se započítává 6 nejlepších umístění na turnaji. Za pořádání turnaje se udělují kompenzační body, které se spočtou jako průměr z ostatních výsledků. Vítěz předchozího mistrovství se automaticky kvalifikuje i na MR 2019.

Zobrazit pořadí
PořJménoBodyqt1qt2qt3qt4qt5qt6qt7qt8qt9Kompenzační body
1Petr Landa2212819330553631050
2Pavel Vojáček2161183930203942946
3Martin Vacek21430173614128364242
4Tomáš Rodr199036460428113628
5Martin Hrubý19513024243315205539
6Luboš Vencl1822836303355
7Vojta Vacek176550165546222413
8Břetislav Basta175160468204639
9Kateřina Rusá165500152614173324
10Jana Vágnerová1571024192217105520
11Jiří Kamín1551726552015229310
12Pavel Chaloupka1542613552436
13Martin Sobala151555046
14Michal Přikryl148.34273903030
15Milena Filipová144220816502820
16Jana Vacková1431914171106135030
17Filip Vojáček142.5464615728.5
18Aleš Horák1331412033225281416
19Alena Jankovcová12236761800301714
20Radek Mannheim121.9334186181919214.9
21Pavel Palička121.5013504216
22Zbyněk Burda114.716012946081813.7
23Milan Kuděj11412302282418
24Jaromír Buksa11215108391822
25Vít Sázavský1093421450
26Martin Daněk1082491961733
27Martina Iliasová104.301116123926
28Hana Závišková102412263111324169
29Věra Majtánová101422915726
30Josef Nerodil100.8028280033110
31Jindra Buksová93.2181550010
32Pavel Podbrdský913655
33František Růžička901100421041943
34Radana Williamsová84.339013190112
35Alexandra Willerthová75.500227141517
36Dagmar Rusá7420204013116
37Martin Worek72.10101626137
38Hana Kučová5050
39Marek Holba46.3630730
40Jiří Kracík45502128622
41Marcela Havelková40.30221008
42Martin Kuča3939
43Raul Kačírek37.30001819
44Markéta Gutmanová33.3033
45Jana Hrušková3031215
46Mirka Zaisová28.220260
47Radim Hyršovský286517
48Zuzana Strnadová2878544
49Jan Votava26.5260
50Viktor Hagenhofer20.90001203500
51Niki Zgafasová18.29090
52Lenka Paličková14.40140
53Jiřina Fišerová1212
54Karel Sikora1212
55Jolana Kajzarová11.40011
56Michal Sikora1111
57Zuzana Pospíšilová10.5055
58Eva Baďurová99
59Zuzana Skálová8.400062
60Dana Fialová817
61Daniel Colett88
62Daniel Turek6.40000024
63Dagmar Mannheimová44
64Jiří Kučka3.330
65Žaneta Leová2.4002
66Petr Kuča1.700000001
67Michaela Marečková1.20001
68Jindřich Sikora1.101
69Jana Novotná0.90000000
70Len H. Böhmová0.7000000
71Petra Miartušová0.5000
72Adéla Svítková0.40000000
73Jaromír Haupt0.40000
74Milan Fišer0.40000
75Vladimír Kaňovský0.30
76Jan Zvěřina0.2000
77Gabriela Gugová0.20000
78Marie Worková0.200
79Renata Volfová0.200
80Petra Špotáková0.2000
81Miluše Šusterová0.200
82Markéta Drabiščáková0.20
83Alena Fiedlerová0.2000
84Marcela Mojžíšová0.10
85Marián Viochna0.10
86Milena Seidlová0.10
87Ondřej Vlach0.10
88Tomáš Seidler0.10
89Milan Seidl0.10
90Jaroslav Biolek0.10
91Monika Pecková0.10
92Eva Vondrášková0.10

Jak se kvalifikace počítá najdete v pravidlech kvalifikace