14. 09. QT Brno Info Přihlášení Přihlásit
15. 09. LIGA Brno Info
05. 10. T Třinec Info

Kvalifikace na mistrovství republiky 2019

Do kvalifikace se započítává 6 nejlepších umístění na turnaji. Za pořádání turnaje se udělují kompenzační body, které se spočtou jako průměr z ostatních výsledků. Vítěz předchozího mistrovství se automaticky kvalifikuje i na MR 2019.

Zobrazit pořadí
PořJménoBodyqt1qt2qt3qt4qt5qt6qt7qt8Kompenzační body
1Martin Vacek189301736141283642
2Pavel Vojáček18811839302039429
3Petr Landa18128193305536310
4Tomáš Rodr1790364604281136
5Břetislav Basta175160468204639
6Martin Hrubý171130242433152055
7Vojta Vacek1685501655462224
8Jana Vágnerová1571024192217105520
9Jiří Kamín15517265520152293
10Kateřina Rusá1555001526141733
11Martin Sobala151555046
12Michal Přikryl148.34273903030
13Filip Vojáček142.5464615728.5
14Aleš Horák13114120332252814
15Luboš Vencl12728363033
16Milena Filipová124.22208165028
17Jana Vacková12419141711061350
18Radek Mannheim123.733418618191916.7
19Pavel Palička121.5013504216
20Pavel Chaloupka11826135524
21Alena Jankovcová114367618003017
22Milan Kuděj11412302282418
23Jaromír Buksa11215108391822
24Vít Sázavský1093421450
25Martina Iliasová104.301116123926
26Zbyněk Burda104.1160129460813.1
27Hana Závišková10241226311132416
28Josef Nerodil100.702828003311
29Jindra Buksová93.2181550010
30Pavel Podbrdský913655
31František Růžička90110042104194
32Věra Majtánová754229157
33Martin Daněk7524919617
34Radana Williamsová72.3390131901
35Dagmar Rusá68.22020401311
36Martin Worek65.1010162613
37Alexandra Willerthová58.5002271415
38Hana Kučová5050
39Marek Holba46.3630730
40Martin Kuča3939
41Markéta Gutmanová33.3033
42Marcela Havelková32.3022100
43Mirka Zaisová28.220260
44Radim Hyršovský286517
45Zuzana Strnadová2878544
46Jan Votava26.5260
47Jiří Kracík245021286
48Viktor Hagenhofer20.5000120350
49Raul Kačírek18.300018
50Niki Zgafasová18.29090
51Jana Hrušková15312
52Lenka Paličková14.40140
53Jiřina Fišerová1212
54Karel Sikora1212
55Michal Sikora1111
56Eva Baďurová99
57Zuzana Skálová8.400062
58Daniel Colett88
59Dana Fialová817
60Zuzana Pospíšilová5.505
61Dagmar Mannheimová44
62Jiří Kučka3.330
63Daniel Turek2.4000002
64Žaneta Leová2.4002
65Michaela Marečková1.20001
66Jindřich Sikora1.101
67Jana Novotná0.90000000
68Petr Kuča0.80000000
69Len H. Böhmová0.500000
70Petra Miartušová0.5000
71Adéla Svítková0.40000000
72Jolana Kajzarová0.400
73Jaromír Haupt0.3000
74Jan Zvěřina0.2000
75Gabriela Gugová0.20000
76Marie Worková0.200
77Renata Volfová0.200
78Milan Fišer0.2000
79Petra Špotáková0.2000
80Miluše Šusterová0.200
81Markéta Drabiščáková0.20
82Alena Fiedlerová0.2000
83Marcela Mojžíšová0.10
84Marián Viochna0.10
85Ondřej Vlach0.10
86Milena Seidlová0.10
87Milan Seidl0.10
88Tomáš Seidler0.10
89Monika Pecková0.10
90Jaroslav Biolek0.10
91Eva Vondrášková0.10

Jak se kvalifikace počítá najdete v pravidlech kvalifikace