05. 10. T Třinec Info
26. 10. QT Praha Info Přihlášení

Kvalifikace na mistrovství republiky 2019

Do kvalifikace se započítává 6 nejlepších umístění na turnaji. Za pořádání turnaje se udělují kompenzační body, které se spočtou jako průměr z ostatních výsledků. Vítěz předchozího mistrovství se automaticky kvalifikuje i na MR 2019.

Zobrazit pořadí
PořJménoBodyqt1qt2qt3qt4qt5qt6qt7qt8Kompenzační body
1Vladimír Kaňovský
2Martin Vacek189301736141283642
3Pavel Vojáček18811839302039429
4Petr Landa18128193305536310
5Tomáš Rodr1790364604281136
6Břetislav Basta175160468204639
7Martin Hrubý171130242433152055
8Vojta Vacek1685501655462224
9Jana Vágnerová1571024192217105520
10Jiří Kamín15517265520152293
11Kateřina Rusá1555001526141733
12Martin Sobala151555046
13Michal Přikryl148.34273903030
14Filip Vojáček142.5464615728.5
15Aleš Horák13114120332252814
16Luboš Vencl12728363033
17Milena Filipová124.22208165028
18Jana Vacková12419141711061350
19Radek Mannheim123.733418618191916.7
20Pavel Palička121.5013504216
21Pavel Chaloupka11826135524
22Milan Kuděj11412302282418
23Alena Jankovcová114367618003017
24Jaromír Buksa11215108391822
25Vít Sázavský1093421450
26Martina Iliasová104.301116123926
27Zbyněk Burda104.1160129460813.1
28Hana Závišková10241226311132416
29Josef Nerodil100.702828003311
30Jindra Buksová93.2181550010
31Pavel Podbrdský913655
32František Růžička90110042104194
33Martin Daněk7524919617
34Věra Majtánová754229157
35Radana Williamsová72.3390131901
36Dagmar Rusá68.22020401311
37Martin Worek65.1010162613
38Alexandra Willerthová58.5002271415
39Hana Kučová5050
40Marek Holba46.3630730
41Martin Kuča3939
42Markéta Gutmanová33.3033
43Marcela Havelková32.3022100
44Mirka Zaisová28.220260
45Zuzana Strnadová2878544
46Radim Hyršovský286517
47Jan Votava26.5260
48Jiří Kracík245021286
49Viktor Hagenhofer20.5000120350
50Raul Kačírek18.300018
51Niki Zgafasová18.29090
52Jana Hrušková15312
53Lenka Paličková14.40140
54Jiřina Fišerová1212
55Karel Sikora1212
56Michal Sikora1111
57Eva Baďurová99
58Zuzana Skálová8.400062
59Dana Fialová817
60Daniel Colett88
61Zuzana Pospíšilová5.505
62Dagmar Mannheimová44
63Jiří Kučka3.330
64Daniel Turek2.4000002
65Žaneta Leová2.4002
66Michaela Marečková1.20001
67Jindřich Sikora1.101
68Jana Novotná0.90000000
69Petr Kuča0.80000000
70Len H. Böhmová0.500000
71Petra Miartušová0.5000
72Adéla Svítková0.40000000
73Jolana Kajzarová0.400
74Jaromír Haupt0.3000
75Jan Zvěřina0.2000
76Gabriela Gugová0.20000
77Marie Worková0.200
78Renata Volfová0.200
79Milan Fišer0.2000
80Petra Špotáková0.2000
81Miluše Šusterová0.200
82Markéta Drabiščáková0.20
83Alena Fiedlerová0.2000
84Marcela Mojžíšová0.10
85Marián Viochna0.10
86Ondřej Vlach0.10
87Milena Seidlová0.10
88Milan Seidl0.10
89Tomáš Seidler0.10
90Monika Pecková0.10
91Jaroslav Biolek0.10
92Eva Vondrášková0.10

Jak se kvalifikace počítá najdete v pravidlech kvalifikace